Nowy Dyrektor w Grupie On Board San Markos

Iwona Kubicz objęła stanowisko Head of Strategy & Research Departament w On Board San Markos Group. Inwestująca w spółki z obszaru komunikacji biznesowej Grupa On Board San Markos jest właścicielem 5 spółek w Polsce i na Ukrainie o rocznych obrotach bliskich 20 mln PLN.

Dotychczas Iwona Kubicz zarządzała działem – Power, Gas and Chemical Industry w spółce należącej do tej samej Grupy komunikacyjnej – On Board PR Ecco Nework. W Grupie On Board San Markos Iwona Kubicz będzie odpowiadać za strategię komunikacyjną i promocyjną Grupy i jej poszczególnych spółek oraz za rozwój nowych narzędzi komunikacji. Iwona Kubicz pokieruje doświadczonym zespołem konsultantów. Do działu Strategy & Reserach Grupy dołączyła również Aleksandra Zielińska konsultant z wieloletnim doświadczeniem w firmie doradczej On Board PR Ecco Network.

„Do zadań zespołu Iwony Kubicz będzie należało wdrażanie najwyższych standardów w zakresie doradztwa komunikacyjnego w ramach Grupy oraz rozwój nowych narzędzi komunikacji. Zespół, który tworzy opracował dotychczas wiele strategicznych narzędzi zarówno dla sektora jak i komunikacji korporacyjnej, w której się specjalizował. Dziś będzie swoje doświadczenia przenosił na całą Grupę.” – potwierdza Norbert Ofmański Prezes i założyciel Grupy On Board San Markos.

W skład Grupy wchodzi 5 spółek zależnych: 3 w Polsce oraz 2 na Ukrainie. Są to firmy doradcze: On Board PR Ecco Network i On Board PR Ukraina, agencje reklamowe: San Markos i San Markos Ukraina oraz agencja marketingu interaktywnego Think Kong. Łączne zatrudnienie we wszystkich spółkach Grupy wynosi 100 osób. Grupa planuje dalszy rozwój na kolejnych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

Iwona Kubicz – Associate, Head of Strategy&Research. Członek International Public Relations Association i juror w konkursie IPRA Golden World Awards w kategorii komunikacja w kryzysie i Public Affairs and Lobbing. Specjalizuje się w projektach z zakresu Corporate PR i zarządzania kryzysowego. Nadzorowała procesy komunikacyjne poprzedzające prywatyzację spółek z sektora energetycznego m.in. Energa. W On Board PR koordynowała projekty realizowane dla firm takich jak: TEVA, Zentiva, Adamed, Europalnt oraz projektów wspierających rozwój R&D w Polsce m.in. dla Polskiej Platformy Technologicznej Innowacyjnej Medycyny. Swoje doświadczenie w On Board zdobywała prowadząc projekty z wielu obszarów komunikacji od audytów komunikacyjnych i Internal PR po kampanie public relations i zarządzanie komunikacją w kryzysie dla m.in. takich firm jak: markety OBI, HBO, Hallmark Channel. Jest autorką licznych publikacji na łamach pism marketingowych oraz wydawnictw akademickich. Pracowała w działach PR takich firm, jak: TUiR Warta S.A.,VIVA Art Music. Poza pracą w On Board PR prowadziła zajęcia w Instytucie Dziennikarstwa UW na specjalizacji Marketing Medialny i Public Relations. Doktorantka w Zakładzie Komunikacji Społecznej i Public Relations Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła studia z zakresu organizacji i zarządzania oraz studia dziennikarskie na UW.

Aleksandra Zielińska – PR Consultant – Project Leader. Pracuje w dziale Strategy & Research opracowując strategie projektów public relations dla stałych i potencjalnych klientów. Specjalizuje się w zakresie PR korporacyjnego oraz komunikacji zmiany dla sektora energetycznego i przemysłu, oraz instytucji publicznych i NGO. Uczestniczyła w realizacji projektów m.in. dla Energa – Obrót, Energa – Operator, Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. Wcześniej związana z firmą Inwestycje Społeczne koordynowała projekty z zakresu CSR. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu