Nestlé + wellness = nagrody

Jakie jest Twoje wakacyjne postanowienie? Więcej ruchu i zdrowsze posiłki? A może od razu chęć zmiany nawyków żywieniowych całej rodziny? Podziel się swoimi wakacyjnymi perypetiami i wygraj nagrody! Zacznij pisać bloga o tematyce „wellness”. To może być zdrowsza dieta, nowy sport, a nawet wakacyjne podróże. Pokaż innym, że zdrowsze życie jest na wyciągnięcie ręki!

Nestlé Polska ogłasza konkurs pt. „Wakacyjny blog wellness”. Od lipca wszystkie osoby chcące choć trochę poprawić swój styl życia zachęcamy do opisywania swoich doświadczeń na blogu. Na najlepszych blogerów czekają atrakcyjne nagrody: weekend w SPA w Nałęczowie (weekend dla 2 osób) oraz 2 wagi kuchenne.

Specjaliści przekonują, że zmiana stylu życia nie jest trudna. Czasem wystarczy zacząć więcej się ruszać, a do swojej diety dołożyć owoce i warzywa, by już poczuć się lepiej.

„Jak podkreślają psycholodzy okres letnio-wakacyjny to lepszy czas, by wytrwać w nowych postanowieniach niż zwyczajowa, sylwestrowa noc. Lato to doskonały czas, by zmienić na dobre swoje nawyki żywieniowe zwłaszcza, że zdrowa, letnia dieta nie musi być nudna i niesmaczna. Wprowadzenie do codziennego menu sezonowych owoców i warzyw to prawdziwa uczta dla podniebienia. Co więcej, wakacyjny odpoczynek i wakacyjny relaks sprzyjają regularnemu jedzeniu i delektowaniu się nim. Smażona ryba i gofry z bitą śmietaną na nadmorskim deptaku to często obowiązkowy zestaw wakacyjny, jednak te kulinarne grzeszki można łatwo zrekompensować dobrodziejstwem świeżych warzyw i owoców, a do tego zwiększoną aktywnością fizyczną.” – potwierdza Agnieszka Piskała, specjalista ds. żywienia, Nestlé Polska.

Wszystkie osoby chętne podzieleniem się swoimi doświadczeniami z innymi, zapraszamy do prowadzenia bloga. Wystarczy od lipca do końca sierpnia zalogować się na stronie www.wellness.nestle.pl, by rozpocząć swoją wirtualną przygodę. Pisać można na wybrany przez siebie temat. Może to być np. wakacyjna dieta, rodzinny wyjazd czy nowy sport.

Przekonaj wszystkich, że wiesz co to znaczy żyć w zgodzie z „wellness”!

Nowy konkurs jest częścią projektu Dylematy sklepowej półki realizowanego przez Nestlé Polska w ramach przyjętej strategii Dbania o zdrowie, Dobre samopoczucie i Prawidłowe odżywianie konsumentów. Projekt ten ma na celu edukację konsumentów z zakresu czytania etykiet tak, by każdy z nas świadomie wybierał najodpowiedniejsze produkty, najlepiej dopasowane do naszych potrzeb żywieniowych.

źródło/autor: Nestlé

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu