Masy krówkowe BAKALLAND wyróżnione

Linia mas krówkowych firmy BAKALLAND została wyróżniona w prestiżowym plebiscycie Perły Rynku FMCG 2010, w kategorii: produkty do pieczenia ciast, bakalie. Wyboru dokonali detaliści – właściciele i pracownicy sklepów – wskazując produkty, które zasługują na miano rynkowej „Perły”.

Magazyn Wiadomości Handlowe już po raz IV ogłosił konkurs na najlepszą nowość wprowadzoną na rynek w 2009 roku. W tym roku nadesłano ponad 1500 formularzy a głosy policzył niezależny instytut GFK Polonia. Nagrodzonych zostało 169 produktów w 55 kategoriach. W gronie najlepszych znalazła się również linia mas krówkowych BAKALLAND.

Jest to dla nas bardzo duża nagroda – mówi Marian Owerko, Prezes Bakalland. – Mocno „trzymaliśmy kciuki” za powodzenie naszych mas krówkowych, dlatego jest nam podwójnie miło, że produkt który na rynku jest zaledwie od kilku miesięcy został tak pozytywnie oceniony i otrzymał wyróżnienie, za co serdecznie dziękujemy.Wprowadzona w ubiegłym roku linia mas krówkowych BAKALLAND to naturalne rozszerzenie dotychczasowego kierunku rozwoju firmy. Masy dostępne są w trzech wariantach smakowych: kajmakowym, orzechowym i kokosowym. To produkty nowoczesne i całkowicie naturalne – nie zawierają konserwantów, stanowiąc zdrowy i niezastąpiony dodatek do ciast i deserów. Wszystkie masy pakowane są w wygodne puszki, z systemem otwierania easy open. Bogactwo smaków pozwala na różnorodne zastosowanie – od nadzienia do ciast, babeczek czy rogalików, po kusząco smaczny dodatek do lodów czy legumin. Po otwarciu są od razu gotowe do użycia – nie wymagają kilkugodzinnego gotowania, co na pewno ucieszy nie jedną nowoczesną panią domu.

Masy krówkowe Bakalland dostępne są w trzech smakach, cena opakowania to około 5 PLN, za 400 g.

źródło/autor: Liberty Group

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu