Przejdź do treści

Magazyn FOOD from POLAND zdobywa uznanie za granicą

FOOD from POLAND – anglojęzyczny magazyn specjalistów branży FMCG, wydawany przez Fischer Trading Group Sp. z o.o. – ma coraz większe znaczenie dla polskich producentów i ekspertów sektora FMCG. Tylko w ciągu ostatnich miesięcy był dostępny na prestiżowych targach „SIAL China 2010” w Szanghaju czy „Summer Fancy Food Show” w Nowym Jorku, a tym samym reprezentował polski rynek FMCG wśród tysięcy wystawców z całego świata.

FOOD from POLAND coraz częściej dostępny jest na prestiżowych targach spożywczych, które odbywają się poza granicami Polski. Są to między innymi imprezy ISM oraz ANUGA w Kolonii, IFE w Londynie, PLMA w Amsterdamie, PRODEXPO w Moskwie czy SIAL w Paryżu. Redakcja FOOD from POLAND, jako jedyna, posiada stoisko prasowe zlokalizowane wśród polskich producentów.

Ostatnio magazyn FOOD from POLAND był obecny na największej w USA imprezie targowej „Summer Fancy Food Show” w Nowym Jorku. Organizatorzy targów odnotowali rekordową liczbę uczestników – ponad 2.400 wystawców reprezentujących 70 krajów, przedstawiało najnowsze trendy na rynku FMCG.

„Dostrzegamy stale rosnące zainteresowanie naszym magazynem wśród osób odwiedzających stoiska na zagranicznych imprezach targowych. Cieszymy się, że możemy pełnić funkcję swoistego pośrednika, łączącego polski rynek FMCG z handlową rzeczywistością spoza granic naszego kraju. FOOD from POLAND jest najlepszym przewodnikiem dla osób zainteresowanych tym sektorem i nawiązaniem kontaktów handlowych z polskimi producentami” – powiedział Tomasz Pańczyk, Redaktor Naczelny FOOD from POLAND.

FOOD from POLAND dostępny był również podczas największych w Azji targów rolno-spożywczych „SIAL China 2010” w Szanghaju, które odbyły się w maju 2010 roku. Na powierzchni blisko 46 tys. mkw. swoją ofertę zaprezentowało ponad 1.200 wystawców z całego świata.

W dniach 17-21 października 2010 roku FOOD from POLAND będzie także dostępny na targach SIAL w Paryżu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska redakcyjnego!