Konftel wprowadza pierwszy telefon konferencyjny 3G

Firma Konftel, wiodący producent telefonów konferencyjnych, zaprezentowała Konftel 300M – pierwszy na świecie telefon konferencyjny GSM 3G. Nowy Konftel dostępny będzie na naszym rynku w ostatnim kwartale tego roku w dystrybucji Kontel-Telecom, przedstawiciela tej marki w Polsce. Konftel 300M jest pierwszym telefonem konferencyjnym na kartę SIM, który został zaprojektowany specjalnie dla lawinowo rosnącej obecnie liczby mobilnych biur.

Przyszłość jest bezprzewodowa

Aby być konkurencyjnym w coraz bardziej mobilnym środowisku pracy, profesjonaliści muszą mieć możliwość skutecznego porozumiewania, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Nic dziwnego więc, że wiele firm decyduje się na rozwiązania mobilne, zastępując nimi tradycyjne telefony stacjonarne, a bezprzewodowe biura to szybko rozwijający się trend wśród globalnej społeczności biznesowej. Badania firmy konsultingowej Frost & Sullivan wskazują, że światowy rynek mobilnych biur odnotuje 300-procentowy wzrost w latach 2009 – 2015 (dochód 1,7 mld dolarów z 2009 roku wzrośnie do około 6,8 mld dolarów w 2015 roku).

Technologia wysokiej jakości dźwięku wytycza nowe trendy

Konftel 300M zapewnia łączność z siecią GSM 3G, z tymi samymi zaawansowanymi funkcjami, jakie posiadają wielokrotnie nagradzane telefony z linii produktowej Konftel 300. Technologa OmniSound 2.0. zawarta w Konftel 300M gwarantuje imponującą wydajność dźwięku i jego doskonałą jakość. Maksymalizuje tym samym efektywność telekonferencji. Pozostałe innowacyjne funkcje nowego telefonu to: rejestrowanie rozmów na kartach pamięci SD, obsługa wiadomości tekstowych oraz tzw. Asystent Konferencji pomagający szybko i wygodnie połączyć się z wybraną grupą rozmówców.

Konftel 300M jest niezbędny w sytuacjach, które wymagają elastyczności połączenia i bezkompromisowej jakości dźwięku. Wyposażony w łącze USB do komputera jest idealnym urządzeniem dla firm korzystających z rozwiązań Unified Communications (UC).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu