Filmowe wakacje w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Od 19 lipca do 18 października br., w ramach najnowszej promocji Cyfrowego Polsatu „Filmowe wakacje z VOD”, można obejrzeć 2 razy więcej filmów za tę samą kwotę.

Osoby, które podpisując w ciągu najbliższych 3 miesięcy umowę na pakiet telewizyjny, wpłacą określoną kwotę na poczet VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej, otrzymają w ramach promocji jej „podwojenie”, co oznacza, że będą mogły obejrzeć 2 razy więcej filmów.

W zależności od wybranego przez klienta pakietu telewizyjnego, przewidziano cztery progi promocyjnych wpłat – kwoty 10 zł (pakiet Familijny), 20 zł (pakiet Familijny i Relax Mix), 30 zł (pakiet Familijny i Super Film) i 40 zł (oferta Premium), które w ramach promocji zostaną „podwojone” odpowiednio do 20 zł, 40 zł, 60 zł i 80 zł, stanowiących środki pieniężne do wykorzystania przez widzów.

Promocja dotyczy wszystkich trzech kategorii filmowych: Nowości, Hity i Katalog.

Szczegóły dostępne są w Regulaminie promocji dostępnym na stronie www.cyfrowypolsat.pl/vod.

Obecnie w VOD Cyfrowego Polsatu dostępne są takie hity, jak, m.in.: Księżniczka i żaba, Wszyscy mają się dobrze, Stare wygi, Nowszy model, Transporter 3, John Rambo.

Z bieżącą ofertą filmową Cyfrowego Polsatu można zapoznać się na 3 sposoby: w elektronicznym przewodniku po programach na kanałach VOD 51 – 65 dedykowanych VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej (po naciśnięciu na pilocie „i” lub EPG/Guide/G), w Centrum Obsługi Klienta, na stronie www operatora.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu