E-sklep X-KOM.pl walczy o wzmocnienie pozycji na rynku

Grupa AMP Media przygotowała dla sklepu internetowego X-KOM.pl kampanie reklamowe netbooków i notebooków marki DELL oraz notebooków marki ASUS. Ponadto, promocja produktów firmy ASUS połączona była z promocją oprogramowania Windows.

Grupa AMP Media przygotowała na potrzeby akcji strony docelowe z reklamowanymi produktami, reklamy tekstowe na portalach społecznościowych oraz banery. Kreacje graficzne zamieszczone zostały na licznych portalach internetowych, w tym najpopularniejszych, tj. Wirtualna Polska oraz Onet.pl.

Sklep internetowy X-KOM.pl pragnie wyeksponować najważniejsze cechy oferowanego sprzętu. Kolorowe notebooki i netbooki marki DELL to sprzęt lekki i przydatny w czasie wakacyjnej podróży. Z kolei notebooki firmy ASUS  są przeznaczone zarówno do rozmaitych czynności związanych z rozrywką jak i do pracy.

X-KOM.pl jest jednym z wiodących sklepów internetowych z branży komputerowej. Dzięki kampaniom reklamowym, jakie prowadzi, ma szansę na znaczne wzmocnienie swojej pozycji na rynku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu