Doładuj telefon w automatach Warszawskiej Karty Miejskiej

Już od lipca br posiadacze telefonów na kartę mogą doładować swoje konto w automatach sieci ASEC Warszawskiej Karty Miejskiej. To nowatorskie rozwiązanie umożliwiające szybkie i wygodne zasilenie konta telefonów komórkowych oraz karty do rozmów międzynarodowych VoIP w systemie przedpłaconym, przygotowała firma epay Polska we współpracy z firmą ASEC S.A. operatorem Warszawskiej Karty Miejskiej,

Każdy kto posiada telefon na kartę od teraz będzie miał dodatkową możliwość zasilenia swojego konta w obecnie działających 72 automatach Warszawskiej Karty Miejskiej, rozmieszczonych w strategicznych punktach Warszawy – m.in. na stacjach metra, dworcach kolejowych i w punktach przesiadkowych. Automaty WKM, z których można korzystać przez całą dobę, zapewniają posiadaczom telefonu na kartę dostęp do doładowań elektronicznych operatorów sieci telefonii komórkowej i VoIP.

Za zasilanie swojego konta można zapłacić gotówką, kartą płatniczą, a także zbliżeniową kartą płatniczą. Rozwiązanie umożliwiające zapłatę w automacie w sposób zbliżeniowy jest pierwszym tego typu wdrożeniem w Europie.

Chcąc zasilić konto telefonu komórkowego, użytkownik powinien wybrać operatora sieci na ekranie automatu WKM, a następnie uiścić opłatę za wybrany nominał doładowania. Zasilenie konta następuje po wprowadzeniu w telefonie kodu PIN, umieszczonego na wydruku potwierdzającym dokonanie transakcji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu