Darmodzwon.eu: ze stacjonarnego i komórki od 0,06 PLN za granicę

Serwis internetowy darmodzwon.eu wprowadził dzisiaj obniżki stawek za połączenia płatne dostępne z telefonów stacjonarnych, komórkowych i Skype. Na polski telefon stacjonarny można zadzwonić za 0,05 PLN, na komórkę w Era, Orange i Plus za 0,25 PLN (stawki brutto, zawierające VAT). Najwięcej zmian dotyczy kierunków międzynarodowych. Za 0,06 PLN/min. można dzwonić do Holandii, Irlandii, Niemiec, Wlk. Brytanii, Włoch, Kanady i USA i innych krajów.

Dzięki obniżkom można dzwonić np. na komórki do Wlk. Brytanii już za 0,55 PLN brutto za minutę. Więcej informacji dostępnych pod adresem http://www.darmodzwon.eu/bez_reklam. Pełna lista kierunków, na które wprowadzono obniżki, jest zawarta poniżej.

Wprowadzenie obniżek na połączenia płatne wynika z trwających jeszcze prac zmierząjących do ponownego uruchomienia nieodpłatnych połączeń w zamian za oglądanie reklam. Obecnie wdrażane są zmiany zmierzające do dopracowania modelu świadczenia darmowych połączeń.

Dzięki zmianom cennika użytkownik darmodzwon.eu może zaoszczędzić do 97% w porównaniu z cennikami dużych operatorów. Z tych stawek można korzystać w połączeniach na numer dostępowy darmodzwon.eu 22 380 10 10 lub przez Skype na konto darmodzwon. W przypadku połączeń z telefonu stacjonarnego lub komórkowego należy uwzględnić koszt połączenia na numer dostępowy, który jest naliczany przez właściwego operatora.

Lista krajów, których dotyczą obniżki cen połączeń:

Belgia – stacjonarne, Bułgaria – stacjonarne, Chiny – stacjonarne i komórkowe, Chorwacja – stacjonarne i komórkowe, Francja – stacjonarne, Grecja – stacjonarne, Hiszpania – stacjonarne i komórkowe, Holandia – stacjonarne i komórkowe, Hong Kong – stacjonarne i komórkowe, Kanada – stacjonarne i komórkowe, Niemcy – stacjonarne, Irlandia – stacjonarne, Litwa – komórkowe, Mołdowa – stacjonarne, Norwegia – stacjonarne i komórkowe, Singapur – stacjonarne i komórkowe, Słowacja stacjonarne, RPA stacjonarne, Szwecja stacjonarne i komórkowe, Turcja stacjonarne i komórkowe, Ukraina – stacjonarne i komórkowe, USA – stacjonarne i komórkowe, Wlk. Brytania – stacjonarne i komórkowe, Włochy – stacjonarne.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu