Budimex Nieruchomości zaprasza na Dni Otwarte w Krakowie

W sobotę 24 lipca, w godzinach 10-17, w krakowskim biurze Budimeksu Nieruchomości przy ul. Zwierzynieckiej 29 (III piętro) odbędą się Dni Otwarte, połączone z promocją mieszkań na Osiedlu Myśliwska. Deweloper kusi specjalnie obniżonymi cenami, zaczynającymi się już od 4 870 zł/m2 oraz atrakcyjnym prezentem – komórką lokatorską gratis do każdego mieszkania w tej inwestycji.

Osiedle Myśliwska powstaje w dzielnicy Podgórze, zaledwie 20 minut jazdy od centrum Krakowa. W pobliżu osiedla znajdują się sklepy, punkty usługowe, przedszkole, szkoła czy poczta. Lokalizacja osiedla sprzyja też rekreacji – pobliski Zalew Bagry umożliwia spacery i jogging, a latem także wypoczynek na ogrodzonej i strzeżonej plaży.

Na nabywców czekają mieszkania od jednego do czteropokojowych, o powierzchni od 32 do 96 m2 i funkcjonalnych, przemyślanych rozkładach. Osiedle Myśliwska jest szczególnie ciekawą propozycją dla osób dysponujących ograniczonym budżetem, poszukujących niedrogiego mieszkania. Wyróżnia się bogatym wyborem lokali o mniejszych metrażach oraz niezwykle atrakcyjnymi cenami, które 24 lipca zostaną dodatkowo obniżone. Podczas Dni Otwartych ceny metra kwadratowego będą zaczynały się już do 4 870 zł/m2. Nabywcy mieszkań w tej inwestycji mogą liczyć na wsparcie w ramach programu Rodzina na Swoim.

Rabaty to nie jedyna atrakcja. Każdy, kto 24 lipca zarezerwuje mieszkanie na Osiedlu Myśliwska, otrzyma gratis komórkę lokatorską, wartą 3 tysiące złotych. Na gości będą również czekały firmowe upominki.

źródło/autor: Budimex Nieruchomości

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu