„Twoje bankomaty są wszędzie” – nowa kampania MultiBanku

Tagi:

Ruszyła nowa kampania MultiBanku promująca wprowadzenie do oferty bezprowizyjnych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie dla posiadaczy Multikonta Aquarius.

Kampania ma charakter informacyjny i jest skierowana do grupy klientów Aquarius oraz pozostałych użytkowników banku, których dochody pozwalają na przekonwertowanie dotychczasowego rachunku na konto Aquarius. Ma również zachęcić do skorzystania z usług MultiBanku osoby będące aktualnie w procesie wyboru lub zmiany banku. Kreacja powstała w Departamencie Marketingu MultiBanku, a jej adaptacją zajęła się agencja SGAS. Media zaplanował i zakupił dom mediowy MPG.

Kampania rozpoczęła się 12 lipca br. i potrwa do końca sierpnia. Wykorzystano w niej różnorodne środki komunikacji, w tym siatki wielkoformatowe, wyklejki na placówkach MultiBanku, okładki boardowe oraz ekrany informacyjne na lotniskach, tablice Motorway, magazyny socjopolityczne, materiały BTL oraz reklamę na stronach internetowych onet.pl, facebook.pl i gazeta.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu