Budowia z nowymi witrynami – Najdom.pl i Planowo.pl

Serwisy Najdom.pl i Planowo.pl w lipcu dołączyły do sieci Budowia. Najdom.pl wzmocnił pakiet Nieruchomości, a Planowo.pl pakiety: Dom, Wnętrza, Finansowanie Inwestycji oraz Architekt wnętrz.

Najdom.pl to serwis nieruchomościowy, skierowany do ogłoszeniodawców prywatnych, biur nieruchomości, deweloperów. W portalu można znaleźć ogłoszenia dotyczące sprzedaży i kupna mieszkań, domów, działek oraz wynajmu biur i lokali. Publikowanie ogłoszeń jest bezpłatne. Dodatkowym atutem serwisu jest jego przynależność do Grupy o2, dzięki której oferty z Najdom.pl są promowane na stronie głównej portalu o2 oraz w serwisach tematycznych Grupy o2 (m.in. LuxLux.pl i Pudelek.pl).

Planowo.pl to serwis budowlany, nastawiony na wymianę opinii i doświadczeń użytkowników. Strona kierowana jest do osób, które planują budowę domu, remont mieszkania lub są zainteresowane poradą prawną. Planowo działa na zasadzie mechanizmu eksperckiego „pytanie – odpowiedź”. Pytania podzielone są na 19 kategorii, takich jak budowa domu, nowe inwestycje i developerzy, materiały wykończeniowe, aranżacja wnętrz, prawo i podatki. Planowo.pl wyróżnia możliwość oferowania usług precyzyjnie dopasowanych do potrzeb klienta. O dużym potencjale reklamowym serwisu świadczy udostępnienie szerokiej gamy narzędzi, obejmujących formy takie jak odpowiedzi eksperta w każdej z dziedzin/kategorii serwisu.

Łącznie witryny odwiedza 345 058 realnych użytkowników, generujących 2 912 726 odsłon (Megapanel PBI/Gemius, kwiecień 2010). Nawiązanie współpracy z Budowią ma na celu pozyskanie nowych reklamodawców. Reklamy w obu serwisach będą nadal oferowane również przez Biuro Reklamy Grupy o2.

źródło/autor: IDMnet

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu