Przejdź do treści

Kaspersky Security for Mail Server otrzymał wyróżnienie czytelników WindowSecurity.com

Kaspersky Lab informuje, że Kaspersky Security for Mail Server otrzymał wyróżnienie czytelników portalu WindowSecurity.com. Produkt firmy Kaspersky Lab zwyciężył w kategorii „Ochrona e-mail”.

Aby dowiedzieć się, które z rozwiązań do ochrony sieci są najlepsze według administratorów zajmujących się bezpieczeństwem, serwis Microsoft Windows Security przeprowadził serię comiesięcznych ankiet na swojej stronie WindowSecurity.com. Ogłoszenie plebiscytu spotkało się z dużym zainteresowaniem, a nagrody zostały przyznane na podstawie głosów oddanych przez Internautów odwiedzających stronę. Kaspersky Security for Mail Serwer okazał się najlepszym rozwiązaniem w kategorii „Ochrona e-mail”.

„Plebiscyt umożliwiał osobom odwiedzającym stronę WindowSecurity.com oddanie głosu na produkt, który według nich jest liderem w swojej kategorii”, powiedział Sean Buttigieg, dyrektor WindowSecurity.com. „Nasi czytelnicy są specjalistami w swojej dziedzinie i napotykają podczas pracy wiele rozwiązań bezpieczeństwa sieci. Nasza nagroda uchodzi za symbol doskonałości oraz jest rozpoznawalna w branży.”

Informacje o Kaspersky Security for Mail Server

Kaspersky Security for Mail Server zapewnia ochronę serwerów poczty oraz pracy grupowej przed szkodliwymi programami i spamem. Produkt zawiera aplikacje chroniące wszystkie popularne serwery pocztowe, łącznie z Microsoft Exchange, Lotus Notes / Domino, Sendmail, Qmail, Postfix oraz Exim. Rozwiązanie może być również stosowane na komputerach wydzielonych do pełnienia funkcji bramy pocztowej. Więcej informacji o rozwiązaniu można znaleźć tutaj: http://www.kaspersky.pl/products.html?s=targeted_security_0&show=proddet&prodid=142.

źródło/autor: Kaspersky Lab