Redan otworzył w Warszawie nowy sklep Top Secret & Friends

Redan uruchomił nowy salon odzieżowy Top Secret & Friends, który został otwarty w Centrum Handlowym Wola Park w Warszawie. Sklep znajduje się na pierwszym piętrze, a jego powierzchnia wynosi 360 m2. Obecnie na terenie Polski znajduje się już 13 sklepów multibrandowych, m.in. w Krakowie, Łodzi, Poznaniu i dwa w Warszawie.

W trakcie uroczystego otwarcia trzeciego salonu Top Secret & Friends w Warszawie zaproszono gości na modowe inspiracje. Można było przekonać się jakie możliwości daje odpowiednio dobrana stylizacja w kreowaniu wizerunku. W związku z otwarciem nowego salonu odbył się również pokaz letniej kolekcji Top Secret i Troll. W tym dniu na klientów czekało szereg atrakcji. Najważniejsze z nich to konsultacje stylistów i inspirująca zabawa z modą. Poza tym, klienci dokonujący zakupów w multibrandowym sklepie mogli liczyć na konsultacje własnych pomysłów i wybranych zestawów ze stylistami. Pomagali ubrać się na konkretną okazję, skompletować spójny zestaw garderoby, dostosowany do figury.

Top Secret & Friends to multibrandowy sklep dający klientom możliwość odnalezienia propozycji odpowiednich na każdą okazję i jednocześnie podkreślających ich indywidualny styl. Oferta zaspakaja potrzeby zarówno tych, którzy poszukują modowych nowości, jak i tych, którzy na co dzień cenią klasyczny styl, elegancję i profesjonalny wygląd.

Top Secret i Troll są adresowane do podobnej grupy docelowej. Dzięki temu w sklepach multibrandowych klient może wybrać ubrania z kolekcji Top Secret – idealne do pracy i po „godzinach” (tzw. soft office) oraz ubrania marki Troll – bardziej na luzie , w stylu denim fashion.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu