Nowość od BAKALLAND

Firma BAKALLAND, najsilniejsza marka na rynku bakalii w Polsce , postanowiła wyodrębnić w swoim portfolio linię produktów delikatesowych – BAKALLAND Finéssio. W grupie tej znalazły się m. in.: oliwki, oliwa z oliwek, warzywa w puszkach oraz bakalie. Dodatkowo pojawiło się kilka nowych pozycji – owoce kandyzowane oraz suszone.

Linia Finéssio to produkty, które firma BAKALLAND postanowiła wyróżnić ze swojego portfolio tworząc w ten sposób grupę asortymentu Premium. Wpłynęło to m. in. na zmianę kolorystyki opakowań – oprócz stałych pomarańczowo żółtych elementów na etykiecie pojawił się również kolor czarny, który przede wszystkim ma podkreślać wysoką jakość produktów i wskazywać na asortyment produktów delikatesowych z portfolio BAKALLAND.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom konsumentów, a także oceniając potencjał rynkowy w Polsce, BAKALLAND postanowił jednocześnie uzupełnić grupę produktów delikatesowych o pięć zupełnie nowych wariantów. Wśród zaproponowanego asortymentu znalazły się cztery rodzaje owoców kandyzowanych: imbir, kiwi, melon, truskawka oraz suszona wiśnia.

Owoce należące do linii Finéssio zostały poddane procesowi kandyzowania. Dzięki temu wyglądają świeżo, apetycznie i smakują bardzo naturalnie, pozwalając cieszyć się bogactwem natury przez cały rok.

Praktyczne opakowania linii produktów BAKALLAND Finéssio dodatkowo zapewniają długotrwałą świeżość bakalii, znajdujących się w ofercie. Wygodna tacka z łatwym zamknięciem zabezpiecza też produkty przed wysuszeniem.

Owoce kandyzowane oraz suszone wiśnie Finéssio mogą posłużyć jako dodatek do potraw, ciast, lodów, konfitur, jogurtów czy nawet herbat. Dzięki naturalnemu wyglądowi i żywym, nasyconym kolorom, udekorowane nimi ciasta będą nie tylko smaczne, ale i ładne, stanowiąc prawdziwą ozdobę stołu. Wszystkie nowości idealnie sprawdzą się również w roli oryginalnych, samodzielnych przekąsek, które z pewnością zaciekawią i skuszą domowników oraz wszystkich gości.

Kandyzowany Melon, Imbir oraz Kiwi dostępne będą w cenie ok. 4 zł za 75 g.

Kandyzowana Truskawa i Suszona Wiśnia w cenie ok. 7, 50 zł za 75 g.

źródło/autor: Liberty Group

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu