Komfort – Klima po raz trzeci w Goleniowie

Komfort-Klima S.A. – notowana na NewConnect spółka wyspecjalizowana w świadczeniu usług instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i sanitarnych – podpisała umowę na wykonanie instalacji wentylacyjnej oraz klimatyzacyjnej w galerii handlowej wraz z częścią mieszkalną w Goleniowie. Umowa ma wartość kilkuset tysięcy złotych.

Realizacja pierwszego etapu zlecenia rozpocznie się już 15 lipca br. i potrwa do końca listopada br. W tym okresie Komfort – Klima wykona instalacje w części handlowej. Natomiast do końca lutego 2011 roku Spółka zobowiązana jest wykonać instalacje w części mieszkaniowej budynku.

– „Tak, jak planowaliśmy prowadzimy działania handlowe zmierzające do obecności Komfort – Klimy w zachodniej części kraju. Umowa, którą podpisaliśmy dotyczy zaprojektowania przez nas oraz wykonania instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Jest to już nasza trzecia realizacja na terenie Goleniowa. Sądzimy, że już będziemy stale obecni na rynku przedsiębiorstw budowlanych województwa zachodniopomorskiego. Powinno się to przełożyć na większą ilość zleceń, a tym samym na wyższy poziom przychodów spółki. W obsłudze tych zleceń pomocny nam będzie nowy oddział w Poznaniu, którego otwarcie planujemy na jesień br.” – mówi Robert Kopeć, Prezes Zarządu Komfort – Klima S.A.

Za poprzedni rok Komfort-Klima S.A. wypracowała 4 mln zł przychodów i dodatni wynik netto.

W czerwcu Komfort- Klima zadebiutowała na rynku NewConnect. Debiut poprzedzony został prywatną emisją akcji, z której pozyskano milion złotych. Środki z emisji Spółka wydatkuje na rozwój sieci oddziałów, a także zakup nowoczesnych maszyn do czyszczenia kanałów wentylacyjnych.

źródło/autor: Public Image Advisors

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu