Polskie glukometry ze znakiem Quality International

W czerwcu zakończyła się IV edycja Programu Najwyższa Jakość Quality International. Firma Genexo znalazła się w gronie laureatów, którzy otrzymali prestiżową nagrodę „Najwyższa jakość – Quality International”.

Organizatorem programu Najwyższa Jakość Quality International 2010 jest Media PRess, wydawca cyklu gospodarczego „Forum Biznesu” w „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Patronat nad programem sprawowały: Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Klub Polskie Forum ISO 9000 i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Celem konkursu jest zaprezentowanie potencjału polskiego rynku i stymulowanie tworzenia nowych wzorów jego jakościowego rozwoju. W konkursie zostały uhonorowane podmioty, które odznaczają się wysoką dbałością o jakość oferowanych produktów i usług. Zwycięzcy zostali wyłonieni w trzech kategoriach: produkt, usługa oraz zarządzanie najwyższej jakości. Konkurs trwał od października 2009 r. do maja 2010 r.

Firma Genexo Sp. z o.o. została Laureatem Konkursu QI w kategorii produkt za Linię Glukometrów Glucosense i iXell. Glukometry polskiej firmy Genexo zdobyły zaufanie klientów już w 2007 roku, kiedy podczas Ogólnopolskiego Sympozjum Diabetologicznego DIABETICA EXPO pacjenci przyznali firmie pierwsze miejsce jako „Najlepsza Firma Sympozjum”.

Na sukces rynkowy glukometrów wpłynęły nie tylko bardzo dobre parametry techniczne urządzeń, ułatwiające ich wykorzystanie przez pacjentów, ale również profesjonalny i rzetelny serwis informacyjno – edukacyjny w pełni dostosowany do potrzeb pacjenta. „Kolejna nagroda otrzymana przez Genexo w ostatnim czasie utwierdza nas w przekonaniu, że dzięki pracy każdego Pracownika naszej firmy pozycja rynkowa Genexo jest coraz silniejsza, a założenia rozwoju firmy na najbliższe kilka lat są realizowane zgodnie z planami” – mówi Dyrektor Generalny Marcin Domzalski. W kwietniu Genexo odebrało również nagrodę „Solidny Pracodawca Roku 2009 ”.

W programie wzięły udział firmy reprezentujące niemal wszystkie gałęzie gospodarki: firmy produkcyjne, usługowe, m.in. z branży motoryzacyjnej, finansowej, ubezpieczeniowej, spożywczej, przemysłu ciężkiego, farmaceutycznej, logistycznej, edukacji i nauki, etc., a także urzędy miast, łącznie ponad 300 podmiotów.

źródło/autor: Grass Roots

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu