Miss Polski 2009 podpowiada jak kupić TV za grosze…

Coraz więcej ludzi widzi korzyści z dokonywania zakupów online. Oszczędność czasu i pieniędzy sprawia, że coś co do niedawna było nieznane i mało popularne zyskuje coraz większe zainteresowanie. Serwis za10groszy.pl przy współpracy z Miss Polski 2009, Anną Jamróz od kwietnia 2010 organizuje cykl spotkań w całej Polsce mający na celu przybliżenie szerszej publiczności idei Entertainment shopping.

”Planując nasze spotkania myśleliśmy o połączeniu przyjemnego z pożytecznym – mówi Andrzej Belczak, Prezes Zarządu za10groszy.pl – Chcielibyśmy, by użytkownicy Serwisu za10groszy.pl mieli nie tylko możliwość zapoznania się z łatwym sposobem zakupów online, ale również czerpali z tego radość. Możliwość kupna wymarzonego produktu po korzystnej cenie sprawia, że coś co początkowo wydawać się mogło niedostępne staje się dla wielu naszych użytkowników codziennością”.

A gdzie jak nie w galeriach handlowych można spotkać tych, którzy w pocie czoła próbują upolować okazje ?

Czemu nie pokazać im, że zakupy mogą być nie tylko łatwe, ale mogą również dostarczać wielu emocji i przyjemności?

Anna Jamróz Miss Polski 2009 nie tylko pozowała do zdjęć, ale również bardzo chętnie wprowadzała w arkana internetowych zakupów i podpowiadała jak kupić np. TV lub laptop za grosze….

źródło/autor: za10groszy.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu