Infovide-Matrix wdrożyła narzędzie SAP HR w Grammer Automotive Polska

Spółka Infovide-Matrix, wiodący dostawca usług konsultingowych i rozwiązań IT (Consulting & Solutions Implementation) wdrożyła narzędzie SAP HR w firmie Grammer Automotive Polska Sp. z o.o. Wdrożenie przyczyni się do usprawnienia działania systemu kadrowo-płacowego, który nie był dostosowany do częstych zmian legislacyjnych.

Grammer Automotive Polska Sp. z o.o. to firma należąca do międzynarodowego koncernu branży motoryzacyjnej zatrudniającego w spółkach na całym świecie ok. 9500 pracowników. Spółka z siedzibą w Bielsku-Białej zatrudnia obecnie około 700 pracowników i specjalizuje się w produkcji wyposażenia wnętrz pojazdów samochodowych znanych producentów.

Zadaniem spółki Infovide-Matrix, było wdrożenie i zintegrowanie systemu SAP HR z wykorzystywanym w obszarach finansów i kontrolingu systemem finansowym SAP. Celem implementacji było wsparcie obszarów funkcjonalnych związanych z administracją kadr, zarządzaniem czasem pracy, rozliczaniem wynagrodzenia, raportowaniem oraz kompletną migracją danych kadrowo-płacowych.

„Prace naszych konsultantów obejmowały między innymi przeprowadzenie analizy, opracowanie koncepcji biznesowej i realizację prac konfiguracyjnych. Infovide-Matrix zadbało również o cały proces związany z uruchomieniem wdrożenia począwszy od przeszkolenia pracowników a kończąc na wsparciu podczas przeprowadzania testów i startu produktywnego.” – mówi Michał Rupik, kierownik projektu z Infovide-Matrix.

„Wybór firmy Infovide-Matrix uzasadniony był wysokim profesjonalizmem i doświadczeniem konsultantów oraz stabilną kondycją spółki, która gwarantowała rzetelne i terminowe wykonanie projektu. Wdrożone rozwiązanie pozwoli na szczegółowy rozdział kosztów związanych z przepracowanym czasem ze względu na miejsce ich powstawania i zlecenia produkcyjne.” – podsumowuje Magdalena Piękoś, kierownik personalny z Grammer Automotive Polska.

Spółka Infovide-Marix wdrożyła narzędzie SAP HR również w takich firmach, jak:

  • Pronar Sp. z o.o.
  • Sitech Sp. z o.o.
  • Sobieski Sp. z o.o.
  • Reg. Zespół Opieki Paliatywnej „Dom Sue Ryder”
  • Grupa EdF Polska
  • Grupa PCC Rokita

źródło/autor: Infovide-Matrix

    PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu