Sklep Bludot – przepustka do cyfrowego świata

Firma iSource uruchomiła nowy sklep internetowy, w którym można kupić produkty będące w ofercie firmy. Pod adresem www.bludot.pl znajdują się rozwiązania znanych marek, w tym m.in. kamery Sanyo, czytniki Bebook, dyski iOmega i Western Digital, monitory Formac, Iiyama a także akcesoria i oprogramowanie do popularnych produktów Apple.

Oferta bludot to produkty z obszaru tzw. cyfrowego świata, czyli sprzęt i oprogramowanie dla wielbicieli nowych technologii, komputerów i elektronicznych gadżetów. Wybór jest szeroki, poczynając od stacji dokujących do iPodów (B&W, Logitech), przez kamery Sanyo oraz tunery telewizyjne (Elgato), aż po monitory, dyski zewnętrzne, zasilacze awaryjne UPS, czy czytniki e-booków. Dla mobilnych użytkowników przygotowano bogatą ofertę przenośnych dysków, a także stacjonarne, wydajne produkty iOmega serii Prestige oraz Minimax. Nie mogło zabraknąć także fachowej literatury od wydawnicta Helion. Do kupienia są m.in. książki na temat obsługi systemu operacyjnego Mac OS X, iPhone’a czy profesjonalnych produktów firmy Adobe. Ofertę uzupełniają akcesoria –m.in. mobilne ładowarki, klawiatury, nakładki pomocne w obsłudze profesjonalnych programów jak Final Cut czy Logic Studio.

– Biorąc pod uwagę rosnące portfolio produktów, postanowiliśmy stworzyć miejsce, gdzie klienci znajdą oferowane przez nas rozwiązania ze szczegółowymi opisami, specyfikacją a także prezentacją np. w postaci krótkich filmów.– mówi Paweł Małecki, product manager i koordynator projektu w iSource.

Przejrzysty i przyjemny w odbiorze interfejs gwarantuje łatwy i szybki dostęp do informacji. W sklepie można też nabyć produkty w niższych cenach – wystarczy wejść w zakładkę Promocje, by odnaleźć listę produktów objętych rabatem. Na stronie można korzystać z wyszukiwarki i zapisać się do newsletterowej listy. Warto się także zarejestrować – przede wszystkim po to, by uniknąć każdorazowego wypełniania danych adresowych przy zakupach a także by mieć dostęp do historii zrealizowanych zakupów. Przewidziano promocje, rabaty i prezenty dla użytkowników portalu. Pierwsza z nich rusza już teraz. Wszystkie osoby, które w okresie wakacyjnym dokonają zakupów za ponad 150 PLN, otrzymają przesyłkę gratis.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu