ACTION partnerem Linux Day 2010

W dniach od 13 do 22 lipca br. odbędzie się Linux Day 2010 – cykl szkoleń poświęconych biznesowym zastosowaniom systemów Linux. Eksperci z firm Novell, ACTION oraz Intel, podczas swego ogólnopolskiego roadshow, odwiedzą: Wrocław, Katowice, Kraków, Warszawę, Pruszcz Gdański oraz Poznań. Udział w seminariach jest bezpłatny. Szkolenia adresowane są do specjalistów zawodowo zajmujących się IT.

Już 13 lipca we Wrocławiu odbędzie się pierwsze z cyklu spotkań w ramach Linux Day 2010. Poza Wrocławiem, na trasie lipcowego roadshow znajdują się: Katowice (14.07), Kraków (15.07), Warszawa (20.07), Pruszcz Gdański (21.07) i Poznań (22.07).

Novell, główny organizator Linux Day 2010 i producent SUSE Linux – wiodącego systemu linuksowego do zastosowań profesjonalnych – zaprosił do współpracy w roadshow dwie firmy: ACTION – największego polskiego producenta serwerów, posiadającego w swej ofercie rozwiązania certyfikowane do współpracy z systemem SUSE Linux Enterprise, oraz firmę Intel –  producenta nowoczesnych platform serwerowych.

„Partnerstwo w przedsięwzięciach, takich jak Linux Day 2010 wpisuje się w realizowaną przez nas strategię wsłuchiwania się w rynek i maksymalnego otwierania się na komunikację z partnerami i potencjalnymi klientami. Spotkania tego typu stanowią dla nas doskonałą okazję do zaprezentowania naszych rozwiązań serwerowych. Dają nam możliwość przekonania partnerów, że serwery Actina Solar w niczym nie ustępują produktom oferowanym przez a-brandy” – mówi Marcin Bogusz, Pełnomocnik Prezesa Zarządu ds. Zaawansowanych Technologii w ACTION.

Uczestnicy roadshow będą mieli okazję wziąć udział w interaktywnych panelach dyskusyjnych oraz poznać możliwości wykorzystania oprogramowania SUSE Linux Enterprise i serwerów Actina Solar do wydajnej obsługi środowisk fizycznych, wirtualnych i cloud.

Linux Day 2010, poza wartością merytoryczną seminariów, oferuje uczestnikom unikalną możliwość wymiany doświadczeń z innymi specjalistami korzystającymi z systemów Linux. Jak dotąd udział w spotkaniach zadeklarowało ponad 400 osób.

Udział w spotkaniach wymaga rejestracji na stronie: http://www.suse.pl/LinuxDay2010/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu