Meble z oferty Mebelton już w promocji

By | 08/07/2010

Już 9 lipca 2010 roku Black Red White – największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz – rozpoczyna promocję mebli marki Mebelton. Wybrany asortyment dostępny będzie nawet z 30% rabatem. Akcja potrwa do 8 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

W ramach letniej promocji Mebelton w nowych, niższych cenach dostępne będą meble z kolekcji klasycznych Natalia i Bigger, systemy modułowe Maestica, Flawia i Waleria oraz komplet Wiki. Promocja obejmie również kuchnię Tola w dwóch wersjach kolorystycznych, komplety do przedpokoju: Edi, Esmeralda oraz Ari, a także wybrane modele mebli tapicerowanych. W promocyjnej ofercie Mebleton pojawi się również nowość w super cenie – nowoczesny komplet Fargo.

„Atrakcyjność asortymentu Mebelton w połączeniu z bardzo przystępnymi cenami jest doskonałą okazją do aranżacji lub zmiany wystroju naszych mieszkań i domów podczas wakacji. Ciekawe wzornictwo i funkcjonalność mebli spełni oczekiwania Klientów o różnych gustach. Zapraszamy do salonów z ofertą Mebelton w całej Polsce” – powiedział Sławomir Kierepka, wiceprezes zarządu BLACK RED WHITE SA.

Mebelton to marka sygnowana przez Black Red White, obejmująca szeroką ofertę systemów modułowych, kompletów i zestawów mebli zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Grupa produktów  Mebelton obejmuje również meble tapicerowane, młodzieżowe, sypialnie, przedpokoje oraz kuchnie. Produkty dostępne są w wybranych salonach w całym kraju.

Gazetka promocyjna oraz adresy salonów z ofertą MEBELTON biorących udział w akcji dostępne są na stronie www.brw.com.pl.