150. KOMFORT zawita do Piotrkowa

By | 08/07/2010

KOMFORT, największa w Polsce i obecna też w Czechach i na Słowacji specjalistyczna sieć sklepów oferująca szeroki wybór paneli, podłóg drewnianych, wykładzin i dywanów, otworzy w sobotę w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Kostromskiej 46 sklep franczyzowy. Oferta obejmuje także szeroki wybór drzwi oraz tapet w cenach dostępnych dla każdego klienta.

KOMFORT w Piotrkowie to już 26 sklep franczyzowy tej sieci. Sklepy partnerskie powstają w miastach liczących 25-80 tys. mieszkańców. Warunkiem przystąpienia do sieci jest posiadanie działalności gospodarczej oraz kapitału na inwestycję początkową w wysokości około 120 tys. zł i dysponowanie lokalem własnym lub wynajmowanym o powierzchni od 400 do 600 m2.

Dla multifranczyzobiorczyni z Piotrkowa będzie to już drugi sklep Komfortu. Zachęciły ją  atrakcyjne warunki, które Komfort oferuje partnerom otwierającym kolejne sklepy. Przede wszystkim cała kwota inwestycji może być rozłożona na raty, a multifranczyzobiorcom Komfort daje dodatkową możliwość anulowania trzech ostatnich rat, co w praktyce oznacza zmniejszenie kosztów inwestycji nawet do 30%.

Obecnie sieć Komfort liczy 149 sklepów, z czego w Polsce 116 sklepów własnych i 25 franczyzowych, 7 sklepów w Czechach i 1 na Słowacji.

Z okazji otwarcia wszystkie towary będzie można kupić z 10% rabatem oraz skorzystać z bezpłatnego transportu. Na klientów czekają przeszkoleni doradcy, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. Sklep oferuje także usługi związane z montażem podłog oraz drzwi. Kupując produkty razem z usługą montażu klienci płacą obniżoną 7% stawkę VAT.

Sklep będzie czynny w godzinach: pon-pt  10 -18, sob 10-14

źródło/autor: KOMFORT