Toshiba docenia wyniki ACTION

Podczas konferencji zorganizowanej w czerwcu w Portugalii przez pion Storage Device Division Toshiba Europe GmbH, przedstawiciele firmy przyznali wyróżnienia najbardziej aktywnym ze swoich europejskich dystrybutorów. Na ręce przedstawicieli Działu Zaawansowanych Technologii ACTION S.A. złożono wyróżnienie za doskonałe wyniki sprzedaży dysków serwerowych marki Fujitsu, od zeszłego roku znajdujących się w portfolio produktów firmy Toshiba.

Podczas czerwcowej ogólnoeuropejskiej konferencji zorganizowanej przez Toshiba Europe GmbH w Penha Longa w Portugalii firma ACTION S.A. otrzymała wyróżnienie za doskonałe wyniki sprzedaży dysków serwerowych produkowanych przez firmę Toshiba, w tym przede wszystkim rozwiązań marki Fujitsu.

Za dystrybucję rozwiązań storage’owych Toshiba oraz zamówienia dysków do produkcji serwerów marki własnej – Actina Solar – odpowiada w ACTION Dział Zaawansowanych Technologii.

„Przyznane nam wyróżnienie ma dla nas szczególną wartość. Z jednej strony stanowi ono potwierdzenie, że podejmowane przez nas działania biznesowe zmierzają w dobrym kierunku, z drugiej zaś jest motywacją do dalszej wytężonej pracy” – mówi Marcin Bogusz, Pełnomocnik Prezesa Zarządu ds. Zaawansowanych Technologii w ACTION S.A.

Współpraca pomiędzy ACTION S.A. i Fujitsu w obszarze dysków serwerowych trwa od 7 lat. W październiku zeszłego roku firma Toshiba przejęła działy projektowania, rozwoju i produkcji dysków twardych Fujitsu umacniając swoją pozycję na rynku rozwiązań storage’owych.

„ACTION pełni funkcję kluczowego polskiego dystrybutora dysków Fujitsu od 2007 roku. Od momentu włączenia działu dysków twardych Fujitsu w struktury Toshiby – 1 października 2009 roku – z przyjemnością obserwuję, jak kontynuowana jest owocna współpraca pomiędzy ACTION i Toshiba Europe Storage Device Division. Jesteśmy przekonani, że nasze partnerstwo uczyni nas liderem rozwijającego się polskiego rynku rozwiązań storage’owych” mówi Georg Dietsch, Dyrektor Sprzedaży na obszar Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu