Poznań PR rusza z letnią akademią

Po przerwie do kalendarza poznańskich spotkań branżowych powraca Poznań PR. Projekt rozpocznie się cyklem kilku warsztatów tematycznych w ramach Letniej Akademii Poznań PR. Pierwszy warsztat odbędzie się już 15 lipca.

Organizatorzy chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom dotychczasowych uczestników cyklicznych spotkań, postanowili zorganizować w czasie wakacji 3 warsztaty tematyczne, związane z obszarem komunikacji. Pierwszy w ramach Letniej Akademii warsztat poprowadzi Zbigniew Krzewiński (CoWinners, wcześniej m. In. SpeedUp Group). Warsztat o projektowaniu skutecznych modeli biznesowych odbędzie się 15 lipca w SPOT., w Poznaniu. Na warsztaty obowiązuje rejestracja. Szczegóły dostępne są na www.poznanpr.pl

Poznań PR to inicjatywa zrzeszająca wielkopolskich sympatyków szeroko pojętej komunikacji. Na spotkania zapraszamy osoby, które na co dzień zawodowo zajmują się komunikacją lub też traktują ją jako swoiste hobby. Organizatorami Poznań PR są agencja Sammakko oraz Agencja Płodni.com. Partnerami Letniej Akademii Poznań PR jest SPOT., Cowonners oraz Catman Poska.

źródło/autor: Sammakko

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu