Otard na turnieju Mercedes Trophy 2010

10 lipca 2010 roku w Trójmieście na polu Sierra Golf Club odbędzie się kolejny turniej z cyklu Mercedes Trophy 2010. Będą to drugie eliminacje do finału zawodów, który rozegrany zostanie już 11 lipca 2010 r. także w Trójmieście. Nie zabraknie na nich francuskiego koniaku Otard.

Finał Mercedes Trophy 2010 z Otardem

Dni 10 i 11 lipca będą rozstrzygające w turnieju Mercedes Trophy 2010. W sobotę 10 lipca odbędzie się ostatni turniej eliminacyjny. Zawodnicy z najlepszymi wynikami zakwalifikują się do finału, który zostanie rozegrany następnego dnia także na polu Sierra Golf Club w Trójmieście. W niedzielę poznamy zwycięzcę całego cyklu, który będzie reprezentował Polskę na ogólnoświatowym finale turnieju Mercedes Trophy w Stuttgarcie, który odbędzie się w dniach 23-28 września 2010 roku.

Podczas rozgrywek swoich sił na polu golfowym będą mogli spróbować także początkujący gracze. Na specjalnie zorganizowanej Akademii Golfa, pod czujnym okiem trenera, adepci tego sportu będą mogli ćwiczyć i udoskonalać swoją technikę. Dodatkową atrakcją turnieju będą pokazy tricków golfowych. Doskonałym uzupełnieniem cyklu Mercedes Trophy stanowić będzie degustacja luksusowego koniaku Otard, który niezmiennie towarzyszy graczom od początku cyklu Mercedes Trophy 2010.

Czteroletnia współpraca

Luksusowy koniak Otard związany jest z golfem od 2006 roku i z niesłabnącym zaangażowaniem promuje ten sport w Polsce. Elegancja, prestiż i klasa to wspólne wartości, które są fundamentem czteroletniego partnerstwa francuskiego koniaku i elitarnej dyscypliny sportu, jaką jest golf.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu