Przejdź do treści

Red8 po raz kolejny dla Fortuny

Właśnie rusza kampania poświęcona nowej linii soków – Fortuna Smaki Letnie (Agros Nova), której głównym bohaterem jest wariant smakowy – Fortuna jabłko-mięta.

Agencja Red8 przygotowała reklamę telewizyjną, która podkreśla główny atut nowej Fortuny o smaku jabłkowo-miętowym, a więc fakt, że jest to pierwszy taki wariant smakowy bez dodatku białego cukru na rynku.

Wyjątkowość naszego produktu polega na tym, że nie tylko jest pierwszym tego typu połączeniem smakowym, do którego nie dosypuje się cukru, ale również na tym, że jako jedyny zawiera 100% soku jabłkowego – to bardzo ważny  dla nas wyróżnik.” – podkreśla Sylwia Kocon, Dyrektor Kategorii SNNN w Agros Nova.

Właśnie o tym orzeźwiającym i unikalnym połączeniu jest 30-sekundowy spot reklamowy, w którym ponownie zobaczymy animowane owoce, tym razem jabłka, w roli reportera i kamerzysty. Owocowi bohaterowie na gorąco relacjonują to, co stało się na pewnym niezwykłym miętowym polu.

Spot emitowany jest w Polsacie, TVN-ie, TVN Siedem, TVP info, w kanałach tematycznych At Media oraz w Discovery. Media zaplanował i kupił MediaCom Warszawa.

źródło/autor: ŁubuDubu PR