Nowa Motokarta Kredytowa Citibank-BP w Programie PAYBACK

Citi Handlowy wprowadził nową Motokartę Kredytową Citibank-BP w Programie PAYBACK. Jej posiadacze mogą teraz zbierać punkty za transakcje bezgotówkowe dokonane kartą oraz za zakupy nie tylko na stajach BP, ale także u wielu innych partnerów Programu PAYBACK. Do 16 września klienci dotychczas posługujący się Motokartą mogą bezpłatnie ją wymienić na nową Motokartę Citibank-BP w Programie PAYBACK.

Spośród ponad 1 miliona Kart Kredytowych Citibank niemal jedną czwartą stanowią dzisiaj Motokarty Kredytowe Citibank-BP. Z nową Motokartą w Programie PAYBACK mamy szansę te pozycję jeszcze wzmocnić. Karta ta pozwala zbierać punkty i wybierać najlepsze nagrody nie tylko na stacjach BP, ale także na stronie internetowej www.payback.pl i u innych partnerów Programu PAYBACK. To bardzo konkurencyjna propozycja partnerskiej karty kredytowej, tłumaczy Magdalena Kwiatkowska z Departamentu Kart Kredytowych.

Partnerami PAYBACK poza BP są między innymi Allegro, Orange, TP, sieć hipermarketów Real, APTEKA1, fly.pl, JYSK, saloniki prasowe Kolporter, Telezakupy MANGO, Mix Electronics i Grupa Hotelowa Orbis.

Nowa Motokarta Kredytowa Citibank-BP w Programie PAYBACK dostępna jest dla klientów od czerwca 2010. Do 16 września 2010 r. obecni klienci mogą bezpłatnie wymienić swój dotychczasowy plastik na nową Motokartę Citibank-BP w Programie PAYBACK. Wystarczy wypełnić krótki formularz zamiany karty. Punkty zebrane dotychczas w Programie BP partnerclub klienci mogą do 16 grudnia 2010 r. wymieniać na nagrody z Katalogu BP lub przenosić do Programu PAYBACK na stacjach i w Internecie. Po tej dacie punkty w programie BP partnerclub wygasną.

Informacje na temat nowej Motokarty Citibank–BP w Programie PAYBACK oraz szczegóły zamiany karty można znaleźć na www.online.citibank.pl.

źródło/autor: Citi Handlowy

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu