Lech Rychliński prezesem Gratki Technologie

Od 1 lipca br. Gratka Technologie Sp. z o.o. ma nowego prezesa. Jest nim Lech Rychliński, dotychczasowy dyrektor IT spółki. Zarząd firmy tworzą obecnie Lech Rychliński, prezes i Maciej Przybecki, członek Zarządu.

Przed Lechem Rychlińskim zostały postawione zadania dalszego rozwoju Gratki Technologie, a w szczególności: budowanie marki firmy technologicznej, zapewnienie technologicznego wsparcia Polskapresse w ramach działań internetowych, wejście z ofertą na rynki zewnętrzne oraz rozwinięcie spółki z firmy obsługującej jeden produkt w nowoczesną firmę technologiczną z szerokim portfolio produktów i klientów.

Lech Rychliński z Gratką Technologie (do 2009 roku Gratka) związany jest od 2001 roku, kiedy to przyszedł na stanowisko programisty. W kolejnych latach awansował na specjalistę ds. aplikacji i nowych technologii, kierownika działu utrzymania sieci. Od 2007 roku zajmował stanowisko dyrektora IT spółki Gratka. Poza pracą zawodową wspiera swoimi działaniami lokalne spotkania grup informatycznych i biznesu IT.

Dotychczasowy prezes spółki Artur Wiśniewski odchodzi z Grupy Wydawniczej Polskapresse.

źródło/autor: Gratka Technologie

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu