Dysk zewnętrzny TRANSCEND w wersji dla Mac-ów

TRANSCEND przedstawia 2,5-calowy dysk zewnętrzny StoreJet 25D-W o pojemności 500GB w wersji dla komputerów Mac®. Urządzenie posiada białą błyszczącą obudowę, której styl idealnie pasuje do komputerów z logiem jabłka. Dysk otrzymał też certyfikat kompatybilności Apple®.

Oprócz atrakcyjnego wyglądu dysk TRANSCEND jest odporny na skutki upadku z wysokości dzięki wytrzymałej obudowie, a gumowa podkładka zabezpiecza go przez wyślizgnięciem się z ręki lub kieszeni podczas transportowania. Urządzenie wyposażono również w funkcję oszczędzania energii – po 10 minutach nieaktywności przechodzi w stan uśpienia, zmniejszając pobór prądu o 30%.

Funkcjonalność dysku StoreJet 25D-W dodatkowo zwiększa oprogramowanie do synchronizacji i backupu plików Mac OS X Time Machine lub dołączone do zestawu StoreJet™ elite.

Dla wygody i dodatkowego bezpieczeństwa podczas transportu TRANSCEND dodaje do dysku zamszowe etui chroniące dysk przed zabrudzeniami i porysowaniem.

Specyfikacja:

1 Apple, StoreJet 25D-W, Transcend

Sugerowana cena detaliczna StoreJet™ 25D-W o pojemności 500 GB wynosi 299 zł brutto. Dysk objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta.