Nowi pracownicy Avestus Real Estate

Avestus Real Estate Sp. z o.o., wiodący deweloper w Europie Środkowej i Wschodniej, ma przyjemność poinformować o zatrudnieniu dwóch nowych pracowników: Macieja Gołębiewskiego i Piotra Murtasia.

Maciej Gołębiewski objął stanowisko dyrektora ds. wynajmu w Avestus Real Estate, przejmując tym samym obowiązki Władysława Markowskiego, który z końcem czerwca 2010 r. rozstał się z firmą. Maciej Gołębiewski posiada kilkunastoletnie doświadczenie w wynajmie nieruchomości biurowych. Przed dołączeniem do zespołu Avestus Real Estate, pracował na stanowisku Head of Global Corporate Services w CB Richard Ellis. Jest absolwentem Sheffield Hallam University oraz Politechniki Warszawskiej.

Piotr Murtaś od 1 lipca 2010 r. objął stanowisko property managera. Do jego obowiązków będzie należało m.in. zarządzanie kompleksem biurowców IBC I i II zlokalizowanym przy Rondzie Jazdy Polskiej w Warszawie. Piotr Murtaś posiada ponad sześcioletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami. Ostatnie kilka lat przepracował jako property manager budynku biurowego Holland Park zlokalizowanego na Placu Trzech Krzyży w Warszawie.

„Jest mi niezmiernie miło powitać w zespole Avestus Real Estate nowego dyrektora ds. wynajmu oraz property managera. Ich wiedza i doświadczenie stanowią ogromną wartość dla naszej firmy” – powiedział Bartosz Puzdrowski, dyrektor zarządzający Avestus Real Estate Sp. z o.o.

źródło/autor: Avestus Real Estate

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu