NEWTON Media Sp. z o.o. i Polish News Bulletin Company Sp. z o.o. rozpoczęły współpracę

W czerwcu 2010 roku firma NEWTON Media Sp. z o.o. rozpoczęła współpracę z Polish News Bulletin Company Sp. z o.o. w ramach świadczenia wzajemnych usług.

„Współpraca NEWTON Media i Polish News Bulletin Company jest wyrazem dążenia obu firm do zapewnienia klientom jak najwyższego standardu świadczonych usług. Celem kooperacji jest stworzenie kompleksowej oferty, obejmującej zarówno monitoring mediów, analizy/raporty medialne, jak i anglojęzyczne opracowania i digesty – oferty unikalnej na rynku polskim” – mówi Ireneusz Bera, Prezes NEWTON Media. Działania obejmują włączenie do swoich ofert produktów i usług świadczonych przez partnera oraz pomoc w bieżących projektach.

„Wzajemne uzupełnienie usług jest odpowiedzią na coraz wyższe wymagania, które stawia rynek. Integracja dostarczy firmom nowych możliwości produktowych” – dodaje Ireneusz Bera.

„Bardzo cieszy nas fakt nawiązania współpracy z firmą NEWTON Media” – mówi Ewa Szczęsna, Redaktor Naczelna Polish News Bulletin Company. „Dzięki połączeniu kompetencji obu firm możemy stworzyć wyjątkową ofertę, wyróżniającą się ogromnymi możliwościami personalizacji świadczonych usług.” W oparciu o przygotowywany indywidualnie przez NEWTON Media monitoring mediów, Polish News Bulletin Company tworzy opracowania i raporty w języku angielskim. Polish News Bulletin Company korzysta z kilkudziesięcioletniego doświadczenia w obsłudze klientów instytucjonalnych i indywidualnych w zakresie redakcji profesjonalnych anglojęzycznych serwisów informacyjnych.

źródło/autor: NEWTON Media

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu