Jabra wśród finalistów konkursu 2010 Microsoft Partner Awards

Jabra, wiodący dostawca przewodowych i bezprzewodowych zestawów słuchawkowych, została finalistą konkursu Microsoft Partner Awards w kategorii „Rozwiązania sprzętowe OEM, produkcja urządzeń – partner roku”.

Nagrody będą wręczane w kilku kategoriach, a finaliści i zwycięzcy zostali wybrani spośród niemal 3000 zgłoszeń z całego świata. Jabra została uhonorowana za dostarczanie unikatowych korzyści poprzez projektowanie i rozwijanie sprzętu oraz urządzeń peryferyjnych, które używają technologii Microsoftu.

Nominacja dotyczy zestawu słuchawkowego Jabra BIZ 2400, który jest zoptymalizowany pod kątem współpracy z Microsoft Office Communicator. Jest to pierwszy przewodowy zestaw słuchawkowy, który zapewnia łączność z wieloma urządzeniami oraz konwergencję telefonii zarządzaną za pomocą prostego pokrętła z przyciskami. Użytkownicy mogą łatwo przełączać się między telefonem komórkowym, VoIP oraz funkcjami konferencyjnymi współczesnych systemów do komunikacji zunifikowanej. Ponadto zestaw słuchawkowy Jabra BIZ 2400 jest objęty rozszerzoną, trzyletnią gwarancją, co świadczy o jego wytrzymałości i jakości.

Nagrody Microsoft Partner Awards są przyznawane partnerom, którzy w ciągu minionego roku opracowali i dostarczyli wyjątkowe rozwiązania oparte na technologiach Microsoftu.

„Jabra BIZ 2400 to seria zestawów słuchawkowych skonfigurowanych specjalnie dla biznesu i profesjonalnych call centers. Współpraca z Microsoftem przyczyniła się do opracowania przez nas urządzeń , które nie tylko umożliwiają użytkownikom doskonały odbiór, lecz także wpływają na rozwój w obszarze komunikacji zunifikowanej (Unified Communications)— powiedział Dariusz Rzeszotarski, Business Development Manager, CC & O, Jabra — Zoptymalizowanie Jabra BIZ 2400 dla najnowszej wersji Microsoft Office Communicator zapewnia użytkownikom korzyści w postaci wysokiej jakości transmisji głosu z jednoczesną redukcją szumów, co daje wrażenie rozmowy w cztery oczy. To z kolei umożliwia łatwą i efektywną komunikację. Dostarczamy na rynek polski i światowy przetestowane, ergonomiczne rozwiązanie audio do środowisk głosowych i konferencyjnych Microsoftu, które zapewnia komfort i intuicyjność użytkowania oraz minimalne koszty utrzymania”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu