DQS Polska SP. Z O.O. wprowadza się do budynku Adgar Plaza A

Firma Adgar Postępu Sp. z o.o. podpisała umowę najmu powierzchni biurowej z DQS Polska Sp. z o.o., przedsiębiorstwem świadczącym profesjonalne usługi w zakresie oceny i badania systemów zarządzania. Już 1 lipca 2010 r. nowy najemca przeniesie się do biura w budynku Adgar Plaza A. Ten 10-piętrowy budynek klasy A należy do kompleksu biurowego Adgar dogodnie usytuowanego w centrum biznesowym na warszawskim Mokotowie. Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie i najlepiej wyposażonych kompleksów biurowych w tej części stolicy.

DQS Polska Sp. z o.o. zajmie powierzchnię 213 m2 na trzecim piętrze budynku. Firma będzie korzystała m. in. z usług na bazie nowoczesnej telefonii IP obejmujących połączenia głosowe, Internet oraz Wi-Fi. Wśród innych najemców kompleksu biurowego Adgar obejmującego budynki Adgar Plaza A i B oraz Adgar Business Centre znajdują się: Antalis Poland, Biuro Informacji Kredytowej, MAP Polska, Mostostal Warszawa, Schneider Electric, Urząd Zamówień Publicznych oraz biura spółek zależnych firmy Adgar w Polsce.

Umowa najmu z firmą DQS została podpisana na 5 lat przez Włodzimierza Andrzeja Smolaka, dyrektora i członka zarządu DQS Polska Sp. z o.o. Firmę Adgar Postępu Sp. z o.o., czyli spółkę córkę Adgar Investments & Development w Polsce, na podstawie posiadanego pełnomocnictwa reprezentował Tomasz Piotrowski. Przedstawiciele firmy Jones Lang LaSalle, wyłącznego agenta odpowiedzialnego za wynajem powierzchni w kompleksie Adgar, byli obecni przy podpisywaniu umowy.

„Zdecydowaliśmy się przenieść naszą siedzibę do biurowca Adgar Plaza A przede wszystkim ze względu na wysoki poziom rozwiązań technologicznych zastosowanych w tym budynku oraz liczne udogodnienia, takie jak parking, centrum konferencyjne, restauracja i kawiarnia. Jesteśmy zadowoleni z naszej dotychczasowej lokalizacji na Mokotowie, dlatego szukaliśmy biura o wyższym standardzie w tej samej okolicy. Negocjacje przebiegały bardzo sprawnie, co umożliwiło zorganizowanie przeprowadzki w bardzo krótkim czasie” – powiedział Włodzimierz Andrzej Smolak, dyrektor i członek zarządu DQS Polska Sp. z o.o.

Kompleks biurowy Adgar usytuowany w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie składa się z budynku Adgar Business Centre o powierzchni 19 200 m2 oraz dwóch nowych 10-piętrowych budynków klasy A: Adgar Plaza A i B o łącznej powierzchni 27 000 m2. Wszystkie trzy budynki tworzą razem nowoczesny, dobrze wyposażony kompleks biurowy o całkowitej powierzchni najmu 39 000 m2 zapewniający warunki sprzyjające efektywnej pracy.

Kompleks najwyższej jakości budynków biurowych Adgar to doskonała lokalizacja do prowadzenia biznesu, oferująca wartość dodaną dla najemców. Mogą oni korzystać z nowoczesnego i doskonale wyposażonego Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza mieszczącego około 300 osób, centrum sportowo-rekreacyjnego Calypso Fitness Club z odnową biologiczną, siłownią, basenem, salami fitness, spa i kortami do gry w squasha, restauracji, kawiarni oraz centralnej serwerowni o najwyższym standardzie bezpieczeństwa. Ponadto kompleks jest wyposażony w dwa niezależne źródła zasilania i generatory prądu, co zapewnia płynną pracę na wypadek awarii sieci miejskiej, oraz system klimatyzacji z kontrolą wilgotności. W budynkach Adgar Plaza zainstalowano także zaawansowane technologicznie systemy zabezpieczeń. Oferowane są również usługi bazujące na systemie telefonii IP (telefony IP, Internet, Wi-Fi).

Kompleks budynków biurowych Adgar jest położony w jednej z najbardziej popularnych lokalizacji biurowych w Warszawie, mimo to najemcy i ich goście nie mają kłopotu z parkowaniem. Oprócz 630 miejsc postojowych dostępnych w trzypoziomowym parkingu podziemnym, dodatkowo w pobliżu kompleksu wybudowano osobny wielopoziomowy garaż naziemny, który może pomieścić 237 samochodów. W celu kontroli dostępu do nowoczesnego parkingu podziemnego zastosowano system identyfikacji tablic rejestracyjnych samochodów, którym najemcy mogą zarządzać za pośrednictwem strony www.adgar.pl.

Kompleks biurowy Adgar zlokalizowany jest w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie, gdzie znajdują się siedziby wielu renomowanych polskich i międzynarodowych firm. Dogodna lokalizacja kompleksu na Mokotowie, przy ul. Postępu, w pobliżu Galerii Mokotów, zapewnia szybki dojazd z Adgar do międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina (8 minut), centrum miasta (15 minut) oraz gwarantuje łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

Adgar Postępu Sp. z o.o., inwestor i deweloper obiektu, jest spółką córką Adgar Investments & Development Ltd., znanej i renomowanej międzynarodowej firmy działającej na rynkach nieruchomości, między innymi w Izraelu, Kanadzie, Belgii oraz Polsce.

źródło/autor: Questia

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu