CELLULAR LINE – nowa marka na polskim rynku akcesoriów GSM

Włoskie akcesoria do sprzętu GSM marki Cellular Line to kolejne produkty, które w ostatnim czasie uzupełniły ofertę firmy K-Consult – niezależnego importera i dystrybutora akcesoriów fotograficznych, audio-video, IT oraz multimedialnych. Już od lipca oferować będziemy naszym Klientom szeroki asortyment pokrowców, uchwytów, słuchawek i zestawów bluetooth oraz ładowarek do sprzętu GSM.

Twórcą i producentem marki Cellular Line jest firma Cellular Italia, która na rynku działa od 1990 roku. W swojej ofercie posiada produkty kilku marek, które sprzedaje w ponad sześćdziesięciu krajach na całym świecie. Marka Cellular Line jest liderem w branży akcesoriów GSM w Europie. Siedziba firmy znajduje się w Reggio Emilia, około 100 mil od Milanu. Tutaj rozwijana jest strategia marek oraz prowadzone są badania nad nowymi produktami. W Reggio Emalia znajduje się również centrum koordynacji działań eksportowych firmy.

Cellular Line to wysokiej jakości, stylowe produkty do iPhonów, smartfonów, GPS, konsol do gier czy iPodów. Znajdziemy wśród nich pokrowce, zestawy ładowarek, uchwyty, słuchawki czy zestawy bluetooth. Ciekawe wzornictwo, innowacyjne rozwiązania oraz elegancja kryjąca się w każdym z nich to cechy, które charakteryzują akcesoria tej marki. Solidne wykonanie oraz użycie bardzo dobrych materiałów dają pełną gwarancję wytrzymałości oraz skuteczności. 20 lat doświadczenia sprawia, że Cellular Line idealnie wpasowuje się w trendy panujące na rynku modnych i designerskich gadżetów. Jeszcze przed rynkową premierą każdy produkt przechodzi specjalne testy, które gwarantują wysoką jakość i wytrzymałość akcesoriów oraz pełną kompatybilność ze sprzętem, dla którego są przeznaczone. Efektem jest dwuletnia gwarancja, jaką producent daje na większość akcesoriów w swojej ofercie.

„Konwergentne urządzenia mobilne, nazywane smartfonami, biją na świecie rekordy popularności. W 2009 roku ich udział w całym światowym rynku telefonów komórkowych wyniósł około 15% i jak pokazują tegoroczne dane, cały czas dynamicznie rośnie. Polacy coraz chętniej używają komórek do surfowania po stronach internetowych czy korzystania z poczty elektronicznej. Kieszonkowe komputerki stają się więc uniwersalnymi narzędziami pracy i rozrywki. Dlatego też, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, postanowiliśmy rozszerzyć swoją ofertę akcesoriów o produkty marki Cellular Line…” – mówi Jo Hermans, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, K-Consult.

Produkty pojawią się w naszym magazynie w pierwszej połowie lipca i już wkrótce będą dostępne na polskim rynku.

źródło/autor: K-Consult

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu