Alior Bank wyróżniony w konkursie Mistrz Biznesu

Alior Bank znalazł się wśród trzech firm wyróżnionych w konkursie Mistrz Biznesu w kategorii finanse i bankowość. Nagroda przyznawana jest za etyczne i nowatorskie prowadzenie biznesu.

Pierwsze miejsce w kategorii finanse i bankowość przypadło spółce PZU, a wyróżnienia otrzymały Alior Bank oraz Bank BZWBK. Nagrody wręczono podczas uroczystej gali 29 czerwca w Businessman Institute. Przybyli na nią przedstawiciele wyróżnionych przedsiębiorstw oraz zaproszeni liczni reprezentanci świata biznesu, polityki, administracji i mediów. Organizatorami konkursu Mistrz Biznesu są magazyn Businessman.pl oraz wydawnictwo Migut Media S.A.

Główna ideą konkursu jest nagradzanie i propagowanie nowatorskich, a zarazem etycznych standardów i postaw w polskiej gospodarce. Nagrodę Mistrz Biznesu charakteryzuje wszechstronność kryteriów oceny zgłoszonych kandydatów. Są to m.in.: wyniki ekonomiczne, śmiałość gospodarczej wizji, biegłość w zarządzaniu, radzenie sobie z przeciwnościami, podbój nowych rynków, także zagranicznych, talent w doborze kadr aż po społeczną odpowiedzialność biznesu.

Nagrody i wyróżnienia w 11 kategoriach przyznaje Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą osobistości świata polskiej gospodarki, administracji, polityki, mediów i prawa.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu