”Kobiecy Niezbędnik” – Plusssz Żelazo

Kobiety bardzo dobrze wiedzą, co oznacza slogan „dobra organizacja czasu”. Obowiązki w pracy, domu, wieczorne spotkania z przyjaciółmi, hobby i podróże wymagają bardzo dobrego zagospodarowania każdej minuty i… świetnej kondycji fizycznej. W zabieganym dniu, pełnym obowiązków, nowych wyzwań i zadań do realizacji szczególnie ważna jest troska o organizm i wzmacnianie jego sił witalnych.

Specjalnie z myślą o aktywnych kobietach, które troszczą się o swoje zdrowie, dbają o urodę i cenią dobre samopoczucie powstał preparat witaminowy Plusssz Żelazo. Ten wyjątkowy produkt kusi musującym, wiśniowo – pomarańczowym smakiem. Wystarczy rozpuścić jedną tabletkę w szklance zimnej wody, aby powstał pyszny napój, który w naturalny sposób dodaje energii, wzmacnia organizm, przeciwdziała anemii i wspomaga transport tlenu w organizmie. Poręczne opakowanie Plusssza bez najmniejszego problemu zmieści się do damskiej torebki, a przeźroczyste okienko na przedniej części opakowania ułatwia kontrolę zawartości tabletek w tubie. Plusssz Żelazo to profesjonalny kompleks zbilansowanych witamin i mikroelementów, który zawiera 100% dziennego zapotrzebowania organizmu na te składniki. Każda dwuwarstwowa tabletka Plusssz Żelazo została tak zbilansowana, aby witaminy w niej zawarte wspomagały i zwiększają przyswajanie żelaza. Z myślą o kobietach Plusssz Żelazo został wzbogacony kwasem foliowym i witaminą B12.

Dwuwarstwowość tabletki – w jednej warstwie tabletek Plusssza zawarty jest zestaw 10 najważniejszych witamin, w drugiej warstwie jest wysoka dawka żelaza.

Płynna forma Plusssza powoduje, że zawarte w nim witaminy i inne czynne substancje przyswajają się szybciej. Plusssz Żelazo zawiera tylko naturalne barwniki oraz posiada pozytywną opinie Akademii Medycznej Wydziału Farmacji.

Więcej informacji na temat produktu znajduje się na stronie: www.plusssz.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu