Weekend rajdowych emocji w Bonarka City Center

Poziom adrenaliny podczas III Samochodowego Kryterium Bonarka City Center sięgnął szczytu. W przenośni i dosłownie! W miniony weekend w Bonarce rozegrała się pierwsza w Polsce rajdowa próba na dachu centrum handlowego. Moto Show towarzyszyła Wystawa Samochodów Miejskich z oferty najlepszych dealerów w regionie.

Na starcie III Samochodowego Kryterium Bonarka City Center, organizowanego we współpracy z Automobilklubem Krakowskim, stanęły 33 zespoły w 4 kategoriach. Specjalnie na tę okazję przygotowano trasę o nawierzchni asfaltowej zakończoną metą lotną. Do klasyfikacji wliczano trzy przejazdy z pomiarem czasu do 0,01 sek. Zadaniem ekip startujących było przejechanie trzech prób z jak najlepszym wynikiem. Decyzją organizatorów aż 2 budzące największe emocje przejazdy odbyły się na dachu Bonarki!

Puchar III Kryterium Samochodowego BCC i bon na usługi firmy Carnauba trafił do teamu Rafał Dudek i Paweł Lenczewski startującego BMW 318 (klasa 3). Kryterium ukończyli z wynikiem 116,05 s. Najszybszy przejazd na dachu Bonarki wykręcił team: Marcin Michalik i Monika Zawodny. Dodatkowo wręczono nagrody od sklepu La Vard oraz nawigacje GPS dla załogi, która przejechała trasę bezbłędnie, ale z najsłabszym czasem.

Jak to często przy tego typu imprezach bywa, nie odbyło się bez nadprogramowych emocji, w tym interwencji Straży Pożarnej. Już podczas pierwszego przejazdu niegroźny wypadek, zakończony przewróceniem znaku drogowego, miała ekipa VW Golfa II. Ostatecznie zawodów nie ukończyły 3 drużyny.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu