Rozwiązanie Comarch NGNP otrzymało nagrodę Next Generation Network Leadership Award

Comarch Next Generation Network Planning został nagrodzony przez NGN Magazine w kategorii Network Technology w uznaniu dla innowacyjności tego rozwiązania.

Comarch Next Generation Network Planning jest rozwiązaniem wspierającym operatorów mobilnych w planowaniu i zarządzaniu siecią. Pozwala ono na uproszczenie i automatyzację procesów i zadań poprzez integrację planowania i optymalizacji, zarządzania oraz dostarczania konfiguracji do sieci. Stanowi również znaczący krok w kierunku dostarczania dla operatorów funkcjonalności specyficznych dla sieci typu SON (Self-Organizing Networks). Sercem rozwiązania jest Process-Driven Inventory z elastycznym zarządzaniem procesami i silnikiem automatyzacji, który pozwala na usprawnienie ważnych dla biznesu operatora procesów i zadań.

– Jest nam niezmiernie miło, że otrzymaliśmy tę nagrodę, która po raz kolejny potwierdza, że Comarch rozumie potrzeby rynku telekomunikacji i skutecznie wspiera transformację w kierunku sieci nowej generacji (NGN) oraz LTE. Wierzymy, że Comarch NGNP stanie się standardowym produktem dla operatorów komórkowych wspierających ich w budowie i wdrażaniu nowoczesnych sieci. – mówi Jakub Załuski-Kapusta, Product Manager Comarch NGNP, Comarch SA.

Więcej o rozwiązaniu na stronie http://ngnp.comarch.pl

Lista laureatów NGN Leadership Award zostanie opublikowana w wydaniu Lipiec/Sierpień 2010 NGN Magazine, www.ngnmag.com.

źródło/autor: Comarch

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu