Planer podróży w serwisie polskaniezwykla.pl

18 tysięcy artykułów, ponad 115 tysięcy zdjęć, dynamicznie rozwijająca się społeczność – taki jest obecnie serwis turystyczny polskaniezwykla.pl.

Serwis polskaniezwykla.pl, który w formule społecznościowej zadebiutował w 2009 roku, jest już znaną marką wśród amatorów podróży i wypoczynku w Polsce. Jego atutem jest obszerna baza ciekawych miejsc, które pokazane są również na precyzyjnej mapie (lokalizatorze). Mapa umożliwia nie tylko odnalezienie konkretnych atrakcji czy imprez, ale także zaplanowanie dowolnej trasy na wakacje czy weekendowy wypad. Przestrzeń przeznaczona dla społeczności służy spotkaniom i wymianom opinii dla wszystkich, którzy poszukują informacji turystycznych lub chcą się nimi podzielić. Tutaj każdy może zaproponować ciekawe miejsce lub obiekt, dodać własne zdjęcia a także skomentować artykuły czy podyskutować na forum serwisu.

Istotą działalności serwisu jest dostarczanie rozwiązań i pomysłów ułatwiających planowanie czasu wolnego. Najnowszym rozwiązaniem jest planer podróży – intuicyjne narzędzie służące do przygotowywania indywidualnej wycieczki. Przeglądając serwis użytkownik wybiera miejsca i obiekty turystyczne, które chciałby zobaczyć. Po wykonaniu trzech prostych kroków otrzyma plan wycieczki w postaci przejrzystego miniprzewodnika (w formacie PDF) ze zdjęciami i mapami lokalizacyjnymi. A dodatkowo go może wydrukować i zabrać ze sobą w podróż.

Dla osób szukających gotowych rozwiązań serwis przygotował też własne propozycje miniprzewodników po regionach i miastach Polski. Baza tych gotowych propozycji będzie sukcesywnie powiększana.

Przygotowując się do wakacyjnych wojaży warto wpisać adres www.polskaniezwykla.pl .

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu