Przejdź do treści

ORION – etykiety dla WOŚP

Drukarnia ORION wyprodukowała 15 tysięcy kolorowych etykiet oznakowujących puszki wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już za kilka dni, 4 lipca rusza ogólnopolska zbiórka pieniędzy pod hasłem STOP POWODZIOM. Przyłączcie się.

Czasami wydaje się, że aby firma zaangażowała się w akcję charytatywną trzeba wielkich pieniędzy lub nakładów pracy. Najważniejsze są jednak chęci. Jeśli chcemy z pewnością znajdziemy dla swojej firmy taką formę pomocy, która wykorzysta jej potencjał. Mając dobry, dostosowanych do swoich możliwości pomysł możemy ułatwić organizację jakiegoś przedsięwzięcia dzieląc się swymi umiejętnościami i wiedzą, wypożyczając sprzęt lub produkując dedykowane dla akcji materiały.

Wrocławska drukarnia ORION specjalizuje się w rozwiązaniach znakowania produktów przy pomocy etykiet samoprzylepnych drukowanych w technice fleksograficznej. Krystyna Dziewanowska kierownik sprzedaży w drukarni ORION – Cieszymy się, że mogliśmy pomóc robiąc to, co umiemy najlepiej. Dla Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyprodukowaliśmy 15 tysięcy etykiet samoprzylepnych. Etykiety zostaną wykorzystane do oznakowania puszek dla wolontariuszy z całej Polski. Mamy nadzieję, że kolorowe serduszka na puszkach dodatkowo wzmocnią rozpoznawalność wolontariuszy, co przyczyni się do sukcesu całej akcji – dodaje Dziewanowska.

Zbiórka pieniędzy pod hasłem STOP POWODZIOM jest organizowana przez Fundację Jurka Owsiaka. – Każda akcja WOŚP to wielkie przedsięwzięcie, a każda pomoc w jego organizacji jest ogromnym wsparciem – mówi Jacek Pawuska, główny koordynator akcji Stop Powodziom z WOŚP. – Dzięki wielkiemu zaangażowaniu naszych przyjaciół z wielu firm po raz kolejny będziemy mogli wspólnie pomóc tym, którzy ucierpieli podczas majowych i czerwcowych powodzi. Zebrane podczas pierwszej lipcowej niedzieli pieniądze będą przeznaczone na zakup sprzętu pomagającego likwidować skutki powodzi. Będą to min.: pompy, agregaty prądotwórcze, sprzęt dla ratowników i strażaków.

Spółka ORION włącza się również w inne akcje dobroczynności. Wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa regularnie organizuje honorowe zbiórki krwi wśród swoich pracowników.– W ostatniej akcji w ORIONIE udział wzięło 21 osób, od 18 pobraliśmy ponad 8 litrów krwi – podsumowuje Joanna Pałka z RCKiK.

ORION Znakowanie Towarów Sp. z o.o. to wrocławska drukarnia specjalizująca się w wykonywaniu najwyższej jakości etykiet samoprzylepnych. Spółka jest obecna na polskim rynku od 10 lat, co pozycjonuje ją w gronie najbardziej doświadczonych i renomowanych dostawców rozwiązań znakowania towarów w Polsce.

Zastosowanie zaawansowanej technologii fleksograficznej pozwala na profesjonalne wykonywanie etykiet o różnorodnych parametrach. W ofercie drukarni Orion są min. etykiety wielobarwne 8-kolorowe, złocone, tłoczone i lakierowane. Przygotowywane są również wydruki na materiałach ultra-przezroczystych; w technologii dwustronnego druku wstęgi lub wgrzewania foli holograficznych; oraz przy użyciu farb światłotrwałych i termoczułych. Ponadto drukarnia wykonuje etykiety z nadrukiem wypukłym w języku Braille’a.

źródło/autor: ORION