Internet 2 Mb – tanio i bez wychodzenia z domu

Dla klientów, którzy chcą korzystać wyłącznie z internetu, DIALOG przygotował atrakcyjną ofertę – DialNet 2 Mb/s po atrakcyjnej cenie i z możliwością podpisania umowy bez wychodzenia z domu. Promocja trwa tylko do 31 sierpnia 2010 r.

Za jedyne 44,99 zł brutto miesięcznie (przez cały okres trwania umowy) klient może wybrać internet DIALOGu, bez deklaracji korzystania z telefonu czy telewizji cyfrowej. Jedynym zobowiązaniem jest podpisanie umowy na 2 lata. Dodatkowy rabat otrzymać można w przypadku, gdy klient wybierze e-fakturę. Wówczas koszt jednorazowej opłaty za uzyskanie dostępu do internetu zmniejsza się aż o połowę.

Dla większego komfortu i wygody chcących skorzystać z usługi operator wprowadził ułatwienie. Ofertę można zamówić przez telefon lub internet.

Szczegółowe informacje uzyskać można pod numerem TeleCentrum 801 700 700 i 71 79 10 101 (dla telefonów komórkowych), w salonach sprzedaży i w sieci reprezentantów handlowych, operatora lub poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.dialog.pl.

Oferta dotyczy nowych i dotychczasowych klientów w ramach własnej sieci DIALOGu.

źródło/autor: Telefonia DIALOG

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu