FM Bank ze specjalną ofertą kredytową dla właścicieli firm wykonujących wolne zawody

FM Bank rozszerzył wcześniej wprowadzoną, specjalną ofertę kredytową dla lekarzy i stomatologów o kolejne wolne zawody. Teraz także notariusz, adwokat, radca prawny, architekt, biegły rewident i weterynarz, będący przedsiębiorcami, mogą liczyć na niższe oprocentowanie kredytu przy uproszczonej ocenie zdolności kredytowej.

Dodatkowo, firmom wykonującym wolne zawody, FM Bank zaproponował zindywidualizowaną obsługę przez wyspecjalizowanego doradcę finansowego oraz możliwość negocjowania warunków współpracy.

W ramach oferty kredytowej FM Banku, właściciele firm wykonujących wolne zawody, mogą liczyć na niższe oprocentowanie kredytu i uproszczone zasady oceny zdolności kredytowej. Dodatkowo, teraz także przedsiębiorcy tacy, jak adwokaci czy notariusze mogą ubiegać się o kredyt do 120 tys. zł na podstawie oświadczeń, bez zabezpieczeń i zbędnych formalności.

„Najmniejszych przedsiębiorców traktujemy tak jak do niedawna podchodzono w bankach tylko do średnich i dużych firm. Dla nas każdy mikro i mały przedsiębiorca, czyli także osoba prowadząca własną działalność gospodarczą, to partner w biznesie. Staramy się wyznaczać nowe standardy obsługi tych najmniejszych firm, poprzez zindywidualizowaną obsługę wyspecjalizowanego doradcy finansowego oraz możliwość negocjowania warunków współpracy” powiedziała Magdalena Dulczewska, wiceprezes zarządu FM Banku, CEO.

W ramach specjalnej oferty kredytowej dla właścicieli firm wykonujących wolne zawody, FM Bank przygotował dwie propozycje kredytów: FM Biznes Kredyt Profesja Premium oraz FM Biznes Kredyt Profesja Standard. Są to kredyty przygotowane z myślą o przedsiębiorcach prowadzących działalność gospodarczą od co najmniej 12 miesięcy, przyznawane na dowolny cel. Maksymalny okres kredytowania wynosi 60 miesięcy.

W portfolio produktów FM Banku, obok oferty kredytowej dla mikro i małych firm, znajdują się także rachunki osobiste i firmowe z oprocentowaniem 3,5% w skali roku oraz prestiżowe karty kredytowe.

Więcej informacji na temat specjalnej oferty kredytowej dla przedstawicieli wolnych zawodów można uzyskać pod numerem telefonu infolinii (0 801 500 600) lub w jednej z 62 placówek FM Banku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu