Avnet Sp. z o.o. uruchomił piątą edycję programu lojalnościowego Avnet Premium Club

Avnet Sp. z o.o., największy w Polsce dystrybutor IBM z wartością dodaną i autoryzowany dystrybutor VMware uruchamił piątą edycję programu lojalnościowego „Avnet Premium Club”, w ramach którego klienci firmy regularnie kupujący produkty IBM i/lub VMware i rejestrujący te zakupy na dedykowanej stronie programu, mogą zyskać nagrody w postaci m.in.: kamer cyfrowych, notebooków, przenośnych DVD, bonów Sodexho czy skuterów.

W programie “Avnet Premium Club” może wziąć udział każdy zarejestrowany Business Partner (rejestracja może nastąpić podczas trwania Programu), który dokona zakupu produktów IBM i/lub VMware w firmie Avnet, a następnie zarejestruje te zakupy w serwisie programu (www.evi.com.pl). Wartość zakupów zostanie przez system przeliczona na punkty, które będzie można wymienić na atrakcyjne nagrody. Pełny katalog nagród jest dostępny po zalogowaniu na stronie serwisu programu.

Piąta edycja programu Avnet Premium Club jest aktualna w okresie 1 lipiec 2010r. – 30 czerwiec 2011r. Minimalna wartość zakupu, który można zarejestrować w serwisie programu, to 1000 (tysiąc) zł netto. Z udziału w programie wyłączone są transakcje zawierane na podstawie cen specjalnych ustalonych bezpośrednio przez IBM. Punkty w programie naliczane są według zasady: PLN 1000 = 1 pkt. Przelicznik ten może ulec zmianie w przypadku promocji dotyczących wybranych produktów. Pełny wykaz aktualnych promocji jest dostępny po zalogowaniu w serwisie programu.

Regulamin programu Avnet Premium Club jest dostępny na stronie: www.evi.com.pl/regulamin.html.

źródło/autor: Avnet

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu