Złoto dla Panoramy Firm

Panorama Firm ponownie zwyciężyła w największym w Polsce programie konsumenckim – Laur Klienta 2010 w kategorii „Teleadresowe Katalogi Firm i Instytucji”.

Konsumenci wybierali najpopularniejsze w swojej grupie produkty i usługi. Konkurs Laur Klienta 2010 został rozstrzygnięty w oparciu o ankietę, która określała poziom znajomości oraz popularności produktów oraz usług. Badania popularności produktów i usług przeprowadziła firma Kowalski Pro Media.

Panorama Firm to wiodąca marka firmy Eniro Polska, której baza danych dostępna jest w postaci książki telefonicznej, wyszukiwarki teleadresowej pf.pl przez 24 h/dobę i 365 dni w roku. Panoramę Firm zna obecnie 25 milionów Polaków, a katalogi są używane przez 15 milionów. Internetową Panoramę Firm pf.pl miesięcznie odwiedza ponad 4 mln użytkowników (badanie Megapanel, kwiecień 2010 r.). Baza danych Panorama Firm to największa baza teleadresowa w Polsce, profesjonalne i najbardziej aktualne źródło informacji o ponad 1.6800.000 firmach, ich produktach i usługach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu