Walcz o 12 000 złotych w lidze Battlefield Bad Company 2

Rozpoczęła się rejestracja czteroosobowych drużyn zainteresowanych wzięciem udziału w czwartym z rzędu eliminacyjnym turnieju ligi Battlefield Bad Company 2 zatytułowanym „Zasadzka”. Wspólny projekt zespołu Cybersport oraz firmy Electronic Arts Polska to kolejna szansa dla miłośników gier komputerowych na wywalczenie awansu do wielkiego finału Ligi Cybersport oraz możliwość wirtualnej rywalizacji o nagrody pieniężne o łącznej wartości 12 000 złotych.

Zapisy do kampanii „Zasadzka” prowadzone na oficjalnej stronie ligi Battlefield Bad Company 2, znajdującej się pod adresem www.bf.cybersport.pl, trwać będą do momentu uzbierania 32 drużyn, jednak nie później niż do 3 lipca. Rejestracja zespołów jest zupełnie darmowa. Wystarczy posiadać oryginalną wersję gry, aby móc walczyć oko w oko z najlepszymi formacjami z całej Polski. Eliminacyjny turniej podzielony zostanie standardowo na dwie fazy – grupową oraz playoff. W tej ostatniej 8 najlepszych czteroosobowych drużyn poprzedniego etapu rywalizować będzie w systemie Double Elimination o awans do wielkiego finału LAN Ligi Cybersport, a co za tym idzie możliwość współzawodnictwa w świetle reflektorów z najlepszymi graczami w kraju o tytuły mistrzowskie oraz nagrody pieniężne w wysokości 12 000 złotych.

Warto również dodać, że 15 października swoją premierę będzie miała najnowsza produkcja Medal of Honor, nad której trybem multiplayer pracuje studio DICE, twórcy gry Battlefield Bad Company 2.

Więcej szczegółowych informacji odnośnie regulaminu oraz terminarza rozgrywek można znaleźć na oficjalnej stronie ligi pod adresem www.bf.cybersport.pl. Natomiast najnowsze wiadomości odnośnie gry Battlefield Bad Company 2 znajdują się pod adresem www.bfbc2.pl.

źródło/autor: Cybersport.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu