United Navigation otwiera biuro w Warszawie

Na początku lipca 2010 roku niemiecka firma United Navigation wspólnie ze swoim przedstawicielem na Polskę GPS Konsorcjum otworzyła biuro w Warszawie. Zespół będzie odpowiadać za przygotowanie i realizowanie strategii sprzedaży i marketingu dla urządzeń nawigacyjnych marki Becker na terenie Europy Wschodniej, a także wspierać partnera w lokalnych działaniach.

Marek Krygier jako Manager odpowiedzialny za rynki Europy Wschodniej odpowiada za całościową strategię rozwoju marki Becker. W działaniach Public Relations i marketingowych wspiera go Agata Piekut jako PR & Marketing Manager. Za wdrażanie strategii odpowiedzialni są główni partnerzy firmy na lokalnych rynkach.

Warszawski oddział firmy GPS Konsorcjum będzie prowadzić Przemysław Kowalski, dyrektor handlowy spółki. Wraz z Pawłem Ziomkiem, Key Account Managerem, odpowiadają za kontakty handlowe i rozwój sprzedaży marki w Polsce. Centrala firmy wraz z logistyką i magazynami pozostaje w Legnicy pod kierownictwem dyrektora zarządzającego Przemysława Nowaka.

źródło/autor: United Navigation

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu