Profix po raz piąty wśród „Gazeli Biznesu”

Profix, jeden z czołowych producentów oraz dystrybutorów narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi, po raz piąty znalazł się wśród najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. W ubiegłorocznej edycji rankingu został wyróżniony tytułem „Gazeli Biznesu”

Profix od 16 lat konsekwentnie realizuje założoną strategię rozwoju. Dostarcza swoje produkty do coraz większej grupy odbiorców. Zwiększa przychody i zatrudnienie. Już teraz jest jednym z czołowych producentów oraz dystrybutorów narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi w Polsce. Warszawska firma w swoich działaniach bierze pod uwagę konieczność dostosowania się do rosnących potrzeb klientów. Tak było w chwili kiedy Spółka zdecydowała o budowie centrum logistycznego w miejscowości Łomna Las pod Warszawą. Projekt inwestycji został tak przygotowany aby możliwa była dalsza rozbudowa. Ruszyła ona na początku tego roku. Inwestycja zwiększy powierzchnię magazynową o 3,5 tys. mkw. Dobre wyniki finansowe, wzrost zatrudnienia i coraz bardziej widoczne działania prokonsumenckie sprawiły, że firma już po raz piąty została doceniona w corocznym rankingu „Gazele Biznesu”, organizowanym przez redakcję Pulsu Biznesu.

– Już po raz piąty cieszymy się z tego, że znaleźliśmy się w prestiżowym gronie Gazeli Biznesu. Nasza obecność w rankingu pokazuje, że jesteśmy firmą, która rozwija się stabilnie. Nasze produkty sprzedawane są w coraz większej liczbie sklepów i sieci handlowych. Rosnąca liczba odbiorców była jedną z przyczyn rozpoczęcia rozbudowy naszego centrum logistycznego. Nowe powierzchnie magazynowe umożliwią wprowadzenie do sprzedaży nowych marek oraz rozszerzenie dotychczasowego asortymentu o nowe grupy towarowe – mówi Mirosław Cichecki, Wiceprezes Zarządu Profix Sp. z o.o.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu