Przejdź do treści

Microsoft Dynamics NAV w Dystrybucji Polskiej

Miło nam poinformować, iż nasza firma (www.IT.integro.pl ) uruchomiła system Microsoft Dynamics NAV w firmie Dystrybucja Polska w Poznaniu. Zakres projektu obejmował wdrożenie zarządzania finansami, zarządzania zakupami, zarządzania magazynem, zarządzania sprzedażą oraz zaawansowanych narzędzi do analiz, raportowania i budżetowania.

Bardzo duży nacisk został położony na wykorzystanie elastyczności systemu i przystosowanie go do zarządzania dystrybucją i kolportażem ulotek reklamowych. Dzięki temu jeden z podstawowych procesów firmy może być wykonywany szybciej i taniej.

Warty podkreślenia jest fakt, iż sieć kolportażu podzielona jest na pięć niezależnych regionów. Każdym z tych obszarów zarządza Kierownik Regionu. W podległości ma on do dyspozycji około 49 okręgów, oraz ponad 200 punktów odbioru ulotek i magazynków kolporterów. Należy pamiętać, iż firma Dystrybucja Polska cały czas się rozwija. Zatem tylko sprawny i wydajny system Microsoft Dynamics NAV sprawia, iż zarządzanie taką strukturą jest możliwe.

Dystrybucja Polska sp. z o.o. jest niepublicznym operatorem pocztowym specjalizującym się w dostarczaniu bezadresowych przesyłek na terenie całej Polski, posiadająca bogate doświadczenie w kolportażu i własne know-how, wypracowane od 2000 roku.

W grudniu 2008 firma Enterprise Investors, jeden z najstarszych i największych funduszy inwestycyjnych w Polsce, uznał Dystrybucję Polską za najbardziej dynamicznie rozwijającą się w kraju firmę wyspecjalizowaną w kolportażu przesyłek bezadresowych i została ich udziałowcem.

W czerwcu 2010 r. Dystrybucja Polska zdobyła pierwszą nagrodę w kategorii „Najbardziej dynamiczna spółka” przyznaną przez fundusz Enterprise Investors.

źródło/autor: IT.integro