Karty płatnicze z wizerunkiem Kokos.pl finansowym kołem ratunkowym

Bank Zachodni WBK wydał karty płatnicze z wizerunkiem serwisu Kokos.pl w technologii PayPass, które można wielokrotnie doładowywać. Jest to uniwersalny i bezpieczny środek płatniczy za drobne i większe zakupy, m.in. w sklepach sieci Żabka, sieci kin Multikino oraz podczas imprez masowych, np. Open’er Festival. 1000 darmowych kart zostanie rozdanych fanom Kokos.pl w serwisie Facebook.

Karty płatnicze z wizerunkiem Kokos.pl po doładowaniu odpowiednią kwotą służą do wykonywania bezpiecznych płatności w technologii zbliżeniowej (PayPass). Płatności do kwoty 50 zł autoryzuje się zbliżając kartę do specjalnego czytnika. Powyżej tej kwoty należy posłużyć się indywidualnym kodem PIN. Z karty można także wypłacić pieniądze za pomocą bankomatu. Pierwsza okazja do zdobycia za darmo karty z wizerunkiem Kokos.pl nadarzy się w najbliższych dniach. Darmowe karty będą rozdawane fanom Kokos.pl w serwisie Facebook.

Ułatwi zakupy

Karty z wizerunkiem Kokos.pl wydano nie tylko w celu ułatwienia Użytkownikom serwisu codziennych zakupów. – Udostępnienie naszym Klientom kart płatniczych z wizerunkiem Kokos.pl związane jest z uruchomieniem w serwisie nowej usługi – mówi Tomasz Bobrowski, rzecznik platformy Kokos.pl. – Pożyczka przez SMS to możliwość szybkiego otrzymania pieniędzy z natychmiastowym przelewem wprost na kartę płatniczą z wizerunkiem Kokos.pl. Błyskawiczną wypłatę środków zrealizuje serwis Bluecash.pl. Nowa usługa ma być „finansowym kołem ratunkowym” dla wszystkich posiadaczy kart płatniczych z wizerunkiem Kokos.pl – dodaje T. Bobrowski.

Pożyczka przez telefon

Pożyczka przez SMS to innowacyjna usługa pozwalająca otrzymać pieniądze od Internautów mając tylko dostęp do telefonu komórkowego. Posiadacze karty płatniczej z wizerunkiem Kokos.pl muszą tylko wysłać SMS na specjalny numer, a w jego treści wskazać oczekiwaną kwotę pożyczki. Po otrzymaniu wiadomości system Kokos.pl sam wystawi aukcję i powiadomi o niej zainteresowanych Inwestorów. Regulamin nowej usługi dostępny jest w serwisie Kokos.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu